Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18300140
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IVAN NELU
Prin: IVAN NELU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
151.583 RON
Profit net
-18.215 RON
Capitaluri proprii
9.243 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 148.088 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 102.918 RON | 137.060 RON | 172.148 RON | 145.099 RON | 131.628 RON | 124.223 RON | 122.134 RON | 116.302 RON | 118.081 RON | 105.635 RON | 121.193 RON | 89.003 RON | 138.102 RON | 107.233 RON | 178.637 RON | 210.020 RON | 151.583 RON |
| Profit net | -39.842 RON | -18.597 RON | 10.512 RON | -14.320 RON | 298 RON | 61 RON | 80 RON | -25.961 RON | -18.250 RON | -13.851 RON | 22.358 RON |
Comparație cu 556 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.276 RON |
| 12.824 RON |
| 3.240 RON |
| 14 RON |
| 1.357 RON |
| -18.215 RON |
| Total active | 40.499 RON | 61.646 RON | 107.825 RON | 80.891 RON | 76.895 RON | 72.522 RON | 70.343 RON | 88.811 RON | 109.564 RON | 159.201 RON | 175.552 RON | 178.580 RON | 212.060 RON | 233.971 RON | 195.471 RON | 165.234 RON | 133.842 RON |
|---|
| Active imobilizate | 9.162 RON | 7.362 RON | 7.362 RON | 7.362 RON | 7.362 RON | 7.362 RON | 7.362 RON | 7.362 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 31.337 RON | 54.284 RON | 100.463 RON | 73.529 RON | 69.533 RON | 65.160 RON | 62.981 RON | 81.449 RON | 109.564 RON | 159.201 RON | 175.552 RON | 178.580 RON | 212.060 RON | 233.971 RON | 195.471 RON | 165.234 RON | 133.842 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -46.426 RON | -65.024 RON | -54.512 RON | -68.833 RON | -68.535 RON | -57.847 RON | -57.766 RON | -25.641 RON | -43.890 RON | -13.611 RON | 8.747 RON | 10.023 RON | 22.847 RON | 26.087 RON | 26.101 RON | 27.458 RON | 9.243 RON |
|---|
| Datorii totale | 86.925 RON | 126.670 RON | 162.337 RON | 149.724 RON | 145.430 RON | 130.369 RON | 128.109 RON | 114.452 RON | 153.454 RON | 172.812 RON | 166.805 RON | 168.557 RON | 189.213 RON | 207.884 RON | 169.370 RON | 137.776 RON | 124.599 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|