Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înrolare în e-Factura
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8123815
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: CHIRIC SILVIU
Prin: CHIRIC SILVIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
187.968 RON
Profit net
-18.665 RON
Capitaluri proprii
-318.190 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 31.983 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 638.618 RON | 568.171 RON | 483.380 RON | 355.181 RON | 236.627 RON | 158.494 RON | 214.614 RON | 232.009 RON | 224.665 RON | 169.859 RON | 134.645 RON | 144.018 RON | 150.714 RON | 127.135 RON | 129.636 RON | 188.505 RON | 187.968 RON |
| Profit net | -18.949 RON | -13.628 RON | -9.366 RON | -26.778 RON | -32.591 RON | -49.546 RON | -40.560 RON | 11.131 RON | 20.978 RON | -7.374 RON |
Comparație cu 556 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -23.895 RON |
| -6.349 RON |
| -12.326 RON |
| -32.258 RON |
| -36.418 RON |
| -16.569 RON |
| -18.665 RON |
| Total active | 192.912 RON | 205.501 RON | 189.725 RON | 189.214 RON | 171.354 RON | 134.952 RON | 82.570 RON | 62.632 RON | 65.312 RON | 67.844 RON | 71.325 RON | 75.289 RON | 90.706 RON | 93.714 RON | 109.094 RON | 92.177 RON | 76.553 RON |
|---|
| Active imobilizate | 12 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 192.900 RON | 205.501 RON | 189.725 RON | 189.214 RON | 171.354 RON | 134.952 RON | 82.570 RON | 62.632 RON | 65.312 RON | 67.844 RON | 71.325 RON | 75.289 RON | 90.706 RON | 93.714 RON | 109.094 RON | 92.177 RON | 76.553 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -13.430 RON | -27.057 RON | -46.969 RON | -73.747 RON | -106.338 RON | -155.884 RON | -196.444 RON | -185.314 RON | -164.336 RON | -171.710 RON | -195.605 RON | -201.954 RON | -214.279 RON | -246.537 RON | -282.955 RON | -299.525 RON | -318.190 RON |
|---|
| Datorii totale | 206.342 RON | 232.558 RON | 236.694 RON | 262.961 RON | 277.692 RON | 290.836 RON | 279.014 RON | 247.946 RON | 229.648 RON | 239.554 RON | 266.930 RON | 277.243 RON | 304.985 RON | 340.251 RON | 392.049 RON | 391.702 RON | 394.743 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|