Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22989419
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ERMILOV TATIANA-GABRIELLA
Prin: ERMILOV TATIANA-GABRIELLA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-2.172.159 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 448.772 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.986.941 RON | 2.169.370 RON | 2.608.327 RON | 2.381.066 RON | 2.071.636 RON | 2.081.694 RON | 1.799.021 RON | 1.631.940 RON | 1.832.614 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | -159.676 RON | 11.356 RON | -101.047 RON | -60.868 RON | -130.132 RON | -674.290 RON | -169.074 RON | -961.234 RON | 73.009 RON | -442 RON | 0 RON |
| Total active | 592.520 RON | 1.193.464 RON | 1.571.012 RON | 1.469.272 RON | 878.087 RON | 1.339.518 RON | 1.526.963 RON | 1.186.835 RON |
Comparație cu 49 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2019.
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 2% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 328.734 RON |
| 330 RON |
| 330 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 592.520 RON | 1.193.464 RON | 1.571.012 RON | 1.469.272 RON | 878.087 RON | 1.339.518 RON | 1.526.963 RON | 1.186.835 RON | 328.734 RON | 330 RON | 330 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -159.436 RON | -148.080 RON | -249.127 RON | -309.995 RON | -440.127 RON | -1.114.418 RON | -1.283.492 RON | -2.244.726 RON | -2.171.717 RON | -2.172.159 RON | -2.172.159 RON |
|---|
| Datorii totale | 751.956 RON | 1.341.544 RON | 1.820.139 RON | 1.779.267 RON | 1.318.214 RON | 2.453.936 RON | 2.810.455 RON | 3.431.561 RON | 2.500.451 RON | 2.172.489 RON | 2.172.489 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 154 | 132 | 152 | 133 | 118 | 105 | 100 | 96 | 65 | 0 | 0 |
|---|