Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22989435
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ERMILOV TATIANA-GABRIELLA
Prin: ERMILOV TATIANA-GABRIELLA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-1.641.769 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 513.628 RON | 2.766.527 RON | 1.818.835 RON | 1.368.427 RON | 1.312.871 RON | 1.090.138 RON | 1.108.207 RON | 709.794 RON | 499.730 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | -28.634 RON | -215.013 RON | -33.116 RON | -57.266 RON | -7.043 RON | -731.322 RON | -98.103 RON | -524.273 RON | 52.763 RON | -2 RON | 0 RON |
| Total active | 161.219 RON | 1.236.067 RON | 1.394.756 RON | 1.068.450 RON | 737.569 RON | 781.904 RON | 894.017 RON | 613.051 RON | 843 RON |
Comparație cu 49 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2019.
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 129 RON |
| 129 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 161.219 RON | 1.236.067 RON | 1.394.756 RON | 1.068.450 RON | 737.569 RON | 781.904 RON | 894.017 RON | 613.051 RON | 843 RON | 129 RON | 129 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -28.394 RON | -243.407 RON | -276.524 RON | -333.789 RON | -340.832 RON | -1.072.154 RON | -1.170.257 RON | -1.694.530 RON | -1.641.767 RON | -1.641.769 RON | -1.641.769 RON |
|---|
| Datorii totale | 189.613 RON | 1.479.474 RON | 1.671.280 RON | 1.402.239 RON | 1.078.401 RON | 1.854.058 RON | 2.064.274 RON | 2.307.581 RON | 1.642.610 RON | 1.641.898 RON | 1.641.898 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 31 | 177 | 94 | 73 | 59 | 46 | 44 | 42 | 18 | 0 | — |
|---|