Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 9 mar. 2017 și 22 apr. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 28 atribuiri.
achizitie serv arhivistic de legatorie - cjp bacau
achizitie serv arh de legatorie cjp bacau
achizitie servicii arhivistice de legatorie cjp bacau
Servicii arhivistice de legatorie
achizitie serv arhivistic de legatorie cjp bacau
Servicii arhivistice de legatorie
achizitie serv legatorie cjp bacau
Servicii arhivistice de legatorie
Servicii arhivistice de legatorie
Servicii arhivistice de legatorie
Servicii arhivistice de legatorie
achizitie serv arhivistic de legatorie cjp bacau
Servicii arhivistice de legatorie
achizite serv legatorie cjp bacau
Servicii arhivistice de legatorie
achizite serv legatorie cjp bacau
achizitie servicii arhivistic de legatorie cjp bacau
Servicii arhivistice de legatorie
Servicii arhivistice de legatorie
Servicii arhivistice de legatorie
ACHIZITIE SERVICII DE LEGATORIE MANUALA SI CONEXE LA SEDIUL BENEFICIARULUI - cjp bacau
Servicii arhivistice de legatorie
achizitie servicii arhivistice de legatorie cjp bacau
achizitie directa servicii arhivistic de legatorie
Servicii de arhivare conform caietului de sarcini
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23454340
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
50.700 RON
Profit net
763 RON
Capitaluri proprii
10.484 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 61.874 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 14.420 RON | 8.790 RON | 12.760 RON | 15.210 RON | 64.609 RON | 79.422 RON | 136.892 RON | 75.236 RON | 64.238 RON | — | 101.752 RON | 78.347 RON | 57.196 RON | 27.166 RON | 31.178 RON | 21.400 RON | 50.700 RON |
| Profit net | -959 RON | 615 RON | -753 RON | 2.245 RON | -1.185 RON | 13.846 RON | 50.587 RON | 5.058 RON | 16.174 RON | 0 RON | 32.020 RON | 25.751 RON |
Comparație cu 44 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 18), pentru anul 2025.
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 19.161 RON |
| -2.113 RON |
| 1.724 RON |
| 2.063 RON |
| 763 RON |
| Total active | 1.329 RON | 1.755 RON | 1.053 RON | 3.240 RON | 26.999 RON | 16.500 RON | 58.282 RON | 15.400 RON | 22.610 RON | — | 77.510 RON | 80.276 RON | 73.883 RON | 43.852 RON | 30.158 RON | 20.521 RON | 15.774 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.764 RON | 1.764 RON | 1.764 RON | 0 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 1.329 RON | 1.755 RON | 1.053 RON | 3.240 RON | 26.999 RON | 16.500 RON | 58.282 RON | 15.400 RON | 22.610 RON | — | 75.746 RON | 78.512 RON | 72.119 RON | 43.852 RON | 30.158 RON | 20.521 RON | 15.774 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 779 RON | 1.394 RON | 641 RON | 2.886 RON | 1.831 RON | 15.677 RON | 54.264 RON | 14.572 RON | 20.746 RON | 0 RON | 74.885 RON | 76.636 RON | 70.046 RON | 40.933 RON | 27.657 RON | 19.721 RON | 10.484 RON |
|---|
| Datorii totale | 550 RON | 361 RON | 412 RON | 354 RON | 25.368 RON | 823 RON | 4.018 RON | 828 RON | 1.864 RON | 0 RON | 2.625 RON | 3.640 RON | 3.837 RON | 2.919 RON | 2.501 RON | 800 RON | 5.290 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|