Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 feb. 2026 și 19 feb. 2026.
SERVICII CAZAZARE SI MASA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28101587
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.077.551 RON
Profit net
553.828 RON
Capitaluri proprii
2.433.710 RON
Număr mediu salariați
15
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.320.325 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 73.644 RON | 88.808 RON | 81.442 RON | 88.045 RON | 10 RON | — | 73.601 RON | 708.786 RON | 1.462.896 RON | 1.717.982 RON | 1.793.746 RON | 1.228.691 RON | 1.819.997 RON | 2.147.071 RON | 2.077.551 RON |
| Profit net | -18.665 RON | -31.450 RON | -26.845 RON | -27.011 RON | -7.180 RON | 0 RON | -15.222 RON | 225.566 RON | 479.422 RON | 535.562 RON | 621.467 RON | 547.173 RON | 453.779 RON | 638.698 RON | 553.828 RON |
Comparație cu 146 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 24.488 RON | 24.786 RON | 28.692 RON | 26.111 RON | 19.960 RON | 24.130 RON | 15.169 RON | 279.403 RON | 776.569 RON | 879.756 RON | 1.775.288 RON | 1.234.175 RON | 2.008.702 RON | 2.438.671 RON | 2.847.307 RON |
|---|
| Active imobilizate | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 109.097 RON | 195.168 RON | 225.301 RON | 628.752 RON | 1.103.964 RON | 1.597.574 RON | 2.158.942 RON | 2.489.631 RON |
|---|
| Active circulante | 24.488 RON | 24.786 RON | 28.692 RON | 26.111 RON | 19.960 RON | 24.130 RON | 15.169 RON | 170.306 RON | 581.401 RON | 654.455 RON | 1.146.536 RON | 130.211 RON | 411.128 RON | 279.729 RON | 357.676 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -18.465 RON | -49.915 RON | -76.760 RON | -103.772 RON | -110.952 RON | -110.952 RON | -121.783 RON | 103.783 RON | 583.204 RON | 750.345 RON | 1.271.812 RON | 987.406 RON | 1.441.185 RON | 2.079.883 RON | 2.433.710 RON |
|---|
| Datorii totale | 42.953 RON | 74.701 RON | 105.452 RON | 129.883 RON | 130.912 RON | 135.082 RON | 136.952 RON | 175.620 RON | 193.365 RON | 132.783 RON | 290.382 RON | 254.205 RON | 610.875 RON | 388.173 RON | 412.570 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | — | 11 | 18 | 33 | 36 | 34 | 21 | 19 | 22 | 15 |
|---|