Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
LA

LI AR SMELA SRL

Municipiul Satu Mare, Satu Mare
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
36502474
Nr. reg.
J2016000807301
Înființată
9 iul. 2016
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
8299

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

5,6 mil. RON

2025

Profit net

-186 K RON

2025

Angajați

8

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 07/09/2016

    Înființarea companiei

  2. 2017-01-10

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. BRADULUI, Nr. 55, CP 440186, Municipiul Satu Mare, Satu Mare, Romania
Cod poștal
440186
Data înregistrării
07/09/2016

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/36502474

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei LI AR SMELA SRL este 36502474.

LI AR SMELA SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2016000807301, din data de 07/09/2016.

LI AR SMELA SRL are sediul social la adresa Str. BRADULUI, Nr. 55, CP 440186, Municipiul Satu Mare, Satu Mare, România.

Activitatea principală este CAEN 8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a..

Nu, LI AR SMELA SRL nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, LI AR SMELA SRL este activă.

În 2025, LI AR SMELA SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.570.164 RON, cu 8 angajați.

Companii similare

PARTSLIFE PACKAGING DISPOSAL SERVICE ROMANIA S.A.
Municipiul Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
EURO TREND SERVICE SRL
Municipiul Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SOMEŞUL POMI SRL
Sat Pomi, Comuna Pomi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NIC AUTO MOB S.R.L.
Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MINA CARMINA SERVICES S.R.L.
Sat Botiz, Comuna Botiz
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LANNIS TRANS SRL
Municipiul Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
OILLSEB SRL
Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ADIDAN TRADING SRL
Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
PARTSLIFE PACKAGING DISPOSAL SERVICE ROMANIA S.A.Municipiul Satu MareSatu MareAlte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
EURO TREND SERVICE SRLMunicipiul Satu MareSatu MareAlte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
SOMEŞUL POMI SRLSat Pomi, Comuna PomiSatu MareAlte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
NIC AUTO MOB S.R.L.Loc. Tăşnad, Oraş TăşnadSatu MareAlte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
MINA CARMINA SERVICES S.R.L.Sat Botiz, Comuna BotizSatu MareAlte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
LANNIS TRANS SRLMunicipiul Satu MareSatu MareAlte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
OILLSEB SRLSat Păuleşti, Comuna PăuleştiSatu MareAlte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
ADIDAN TRADING SRLSat Păuleşti, Comuna PăuleştiSatu MareAlte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Contact

Str. BRADULUI, Nr. 55, CP 440186 · Municipiul Satu Mare, Satu Mare

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
5.570.164 RON+27%
Profit net
-186.022 RON+32%
Angajați
8
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
10 ian. 2017

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Satu Mare
  • Firme cu același domeniu: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

  • Pierdere netă în 2025
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 100% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.74) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

5.570.164 RON

27,1%

Profit net

-186.022 RON

32,0%

Capitaluri proprii

395 RON

-99,8%

Număr mediu salariați

8

-50,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 5.405.380 RON

38din 100Risc ridicat — clasa C

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareSlabă5/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,74

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,74

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
99,9 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-3,3 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-42,8 %
Cifră de afaceri / salariat
696.271 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2016201720182019202020212022202320242025
Cifră de afaceri

Comparație cu 146 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri5.570.164 RON
    P25 60.450 RONMediană 181.723 RONP75 473.300 RON

    Peste 99% dintre firmele comparabile

  • Profit net-186.022 RON
    P25 2.591 RONMediană 38.083 RONP75 130.407 RON

    Peste 1% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați8
    P25 1Mediană 1P75 4

    Peste 82% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat696.271 RON
    P25 80.740 RONMediană 120.798 RONP75 205.768 RON

    Peste 95% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
63.905 RON
344.198 RON
836.623 RON
996.022 RON
1.015.316 RON
2.123.760 RON
3.037.220 RON
3.271.351 RON
4.383.309 RON
5.570.164 RON
Profit net-1.229 RON-340 RON159.011 RON123.351 RON152.174 RON-88.686 RON239.614 RON347.849 RON-273.502 RON-186.022 RON
Total active70.384 RON103.065 RON389.632 RON411.374 RON495.869 RON620.841 RON772.968 RON1.107.900 RON519.137 RON434.281 RON
Active imobilizate—1.576 RON45.774 RON72.756 RON108.491 RON86.208 RON70.913 RON89.734 RON75.610 RON112.215 RON
Active circulante70.384 RON101.489 RON343.858 RON338.618 RON387.378 RON534.633 RON702.055 RON1.018.166 RON443.527 RON322.066 RON
Capitaluri proprii-1.029 RON-1.369 RON157.641 RON280.992 RON360.534 RON158.164 RON397.778 RON623.889 RON187.344 RON395 RON
Datorii totale71.413 RON104.434 RON231.991 RON130.382 RON135.335 RON462.677 RON375.190 RON484.011 RON331.793 RON433.886 RON
Număr mediu salariați88161918181716168