Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 26 feb. 2016 și 15 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 75 atribuiri.
Statie meteo portabila Kestrel 5500AGLink kit
Statie meteo portabila R201 NJ 3049
Cablu USB pentru statii meteo R201 NJ3048
Statie meteo portabila Kestrel 5000 R201 NJ3049
Statie meteo profesionala KestrelMet 6000 WiFi
Altimetru analog parasutism Aeronaut
Panou solar
Statie meteo portabila
Statie meteo portabila Skymaster
Statie meteo portabila WindMate 300
Statie meteo portabila WindMate 350
Termohigrometre
Statie meteorologica portabila de mare precizie
Anemometru Ultrasonic pachet de doua bucati
Statie meteo portabila-pachet 5 bucati conform anuntului de publicitate ADV 1230024 din 29.07.2021
Termometre tehnice
Morisca hidrometrica RHCM
Termo-higrometru digital Irox HTS55
Statie meteo portabila Kestrel 5500 cu accesorii
Morisca hidrometrica Flowatch kit 1
Kit calibrare umiditate Kestrel
Trepied extensibil pentru statii meteo Kestrel
Cablu USB
USB Dongle Kestrel
Statie meteo portabila Kestrel 5500Link cu suport cu girueta
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/12706582
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-03.
Cifră de afaceri
160.174 RON
Profit net
-50.413 RON
Capitaluri proprii
76.696 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 254.047 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 171.721 RON | 90.831 RON | 257.286 RON | 184.365 RON | 60.033 RON | 144.438 RON | 281.634 RON | 167.279 RON | 48.250 RON | 222.584 RON | 83.490 RON | 243.473 RON | 261.337 RON | 364.881 RON | 294.030 RON | 234.322 RON | 160.174 RON |
| Profit net | 34.420 RON | 23.061 RON | 87.292 RON | 53.491 RON | 8.068 RON | 49.438 RON | 112.911 RON | 44.553 RON | -459 RON | 78.504 RON | 14.259 RON | 78.591 RON |
Comparație cu 1246 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 116.500 RON |
| 114.419 RON |
| 46.133 RON |
| -6.359 RON |
| -50.413 RON |
| Total active | 120.551 RON | 142.005 RON | 197.562 RON | 188.592 RON | 113.288 RON | 122.072 RON | 255.249 RON | 167.579 RON | 154.324 RON | 214.857 RON | 158.863 RON | 177.059 RON | 264.038 RON | 295.554 RON | 222.030 RON | 334.749 RON | 283.566 RON |
|---|
| Active imobilizate | 16.338 RON | 10.891 RON | 5.446 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.712 RON | 504 RON | — | — | — | — | 1.767 RON | 252 RON | 75.888 RON | 56.244 RON |
|---|
| Active circulante | 104.213 RON | 131.114 RON | 192.116 RON | 188.592 RON | 113.288 RON | 122.072 RON | 255.249 RON | 165.867 RON | 153.820 RON | 214.857 RON | 158.863 RON | 177.059 RON | 264.038 RON | 293.787 RON | 221.778 RON | 258.861 RON | 227.322 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 113.683 RON | 116.744 RON | 174.036 RON | 172.527 RON | 110.594 RON | 120.032 RON | 192.943 RON | 52.695 RON | 52.246 RON | 130.751 RON | 120.209 RON | 172.100 RON | 261.020 RON | 122.486 RON | 151.469 RON | 127.109 RON | 76.696 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.885 RON | 25.261 RON | 23.526 RON | 16.065 RON | 2.694 RON | 2.040 RON | 62.306 RON | 114.884 RON | 102.078 RON | 84.106 RON | 38.654 RON | 4.959 RON | 3.018 RON | 173.068 RON | 70.561 RON | 207.640 RON | 206.870 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 0 | — | 0 | 1 | 1 | 1 |
|---|