Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16568946
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: KOVACS ANDREA
Prin: KOVACS ANDREA
Prin: KOVACS ANDREA
Prin: KOVACS ANDREA
Prin: KOVACS ANDREA
Prin: KOVACS ANDREA
Prin: KOVACS ANDREA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
346.721 RON
Profit net
-58.159 RON
Capitaluri proprii
-437.858 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 327.582 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 130.330 RON | 111.830 RON | 135.911 RON | 147.477 RON | 97.547 RON | 159.999 RON | 156.511 RON | 142.364 RON | 154.037 RON | 160.801 RON | 220.055 RON | 296.914 RON | 298.423 RON | 296.534 RON | 293.971 RON | 346.721 RON |
| Profit net | -8.461 RON | -23.106 RON | -22.848 RON | -18.966 RON | -33.724 RON | -34.920 RON | -43.307 RON | -44.024 RON | -53.826 RON | -40.459 RON | -7.034 RON |
Comparație cu 1374 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2024.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -3.586 RON |
| 4.751 RON |
| -2.396 RON |
| -46.084 RON |
| -58.159 RON |
| Total active | 12.211 RON | 18.308 RON | 14.993 RON | 6.094 RON | 53.217 RON | 25.602 RON | 12.763 RON | 5.250 RON | 10.644 RON | 13.428 RON | 16.401 RON | 33.591 RON | 47.857 RON | 71.378 RON | 53.205 RON | 44.431 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.299 RON | 1.839 RON | 1.379 RON | 919 RON | 459 RON | 38 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 9.912 RON | 16.469 RON | 13.614 RON | 5.175 RON | 52.758 RON | 25.564 RON | 12.763 RON | 5.250 RON | 10.644 RON | 13.428 RON | 16.401 RON | 33.591 RON | 47.857 RON | 71.378 RON | 53.205 RON | 44.431 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -10.171 RON | -33.277 RON | -56.125 RON | -75.091 RON | -108.815 RON | -143.735 RON | -187.042 RON | -231.066 RON | -284.892 RON | -325.351 RON | -332.384 RON | -335.971 RON | -331.219 RON | -333.615 RON | -379.699 RON | -437.858 RON |
|---|
| Datorii totale | 22.382 RON | 51.585 RON | 71.118 RON | 81.185 RON | 162.032 RON | 169.337 RON | 199.805 RON | 236.316 RON | 295.536 RON | 338.779 RON | 348.785 RON | 369.562 RON | 379.076 RON | 404.993 RON | 432.904 RON | 482.289 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | — | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
|---|