Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24151264
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: KOVACS ANDREA
Prin: KOVACS ANDREA
Prin: KOVACS ANDREA
Prin: KOVACS ANDREA
Prin: KOVACS ANDREA
Prin: KOVACS ANDREA
Prin: KOVACS ANDREA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
21.732.355 RON
Profit net
-21.794 RON
Capitaluri proprii
886.911 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2019 (regresie liniară pe anii raportați): 15.376.715 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 8.574.608 RON | 1.096.999 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 21.732.355 RON | — | — | — | — | — |
| Profit net | 611.029 RON | 44.911 RON | -54.248 RON | -60.612 RON | -49.617 RON | -3.552 RON | -2.166 RON | -44.114 RON | -274.111 RON | 2.065.144 RON | -23.032 RON | -22.208 RON | -23.450 RON | -22.593 RON | -21.794 RON |
Comparație cu 325 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2018.
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 3.058.040 RON | 493.746 RON | 450.109 RON | 392.232 RON | 6.710 RON | 3.964 RON | 361.145 RON | 2.270.482 RON | 12.148.426 RON | 2.474.887 RON | 1.630.054 RON | 1.608.096 RON | 1.584.217 RON | 912.066 RON | 891.022 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | — | — | — | 206.077 RON | 1.953.414 RON | 9.870.129 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 3.058.040 RON | 493.746 RON | 450.109 RON | 392.232 RON | 6.710 RON | 3.964 RON | 155.068 RON | 317.068 RON | 2.278.297 RON | 2.474.887 RON | 1.630.054 RON | 1.608.096 RON | 1.584.217 RON | 912.066 RON | 891.022 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 611.029 RON | 450.669 RON | 396.421 RON | 335.809 RON | -91.209 RON | -94.761 RON | -96.927 RON | -141.041 RON | -415.152 RON | 1.649.993 RON | 1.626.956 RON | 1.604.748 RON | 1.581.298 RON | 908.705 RON | 886.911 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.447.011 RON | 43.077 RON | 53.688 RON | 56.423 RON | 97.919 RON | 98.725 RON | 458.072 RON | 2.411.523 RON | 12.563.578 RON | 824.894 RON | 3.098 RON | 3.348 RON | 2.919 RON | 3.361 RON | 4.111 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|