Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 27 iun. 2018 și 12 mai 2026.
Evaluare factori de risc de accidentare profesionala, plan de prevenire si protectie
Servicii de SSM , PSI si evaluare factori de risc pt. perioada mai - decembrie 2026
Cercetare eveniment SSM
Cercetare eveniment SSM
Servicii de securitate si sanatate in munca, PSI si evaluare factori de risc
Servicii de securitate si sanatate in munca, PSI si evaluare factori de risc
Servicii de securitate si sanatate in munca, PSI si evaluare factori de risc
Servicii de securitate si sanatate in munca, PSI si evaluare factori de risc
Servicii de securitate si sanatate in munca, PSI si evaluare factori de risc pentru ANUL 2024
Servicii de securitate si sanatate in munca, PSI si evaluare factori de risc
Servicii complete de securitate si sanatate in munca - protectia muncii.
Servicii complete de securitate si sanatate in munca - protectia muncii
Servicii complete de securitate si sanatate in munca - protectia muncii.
Servicii complete de securitate si sanatate in munca - protectia muncii.
Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor
Servicii complete de securitate si sanatate in munca - protectia muncii, PSI
Servicii complete de securitate si sanatate in munca - protectia muncii, PSI
Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor
Servicii complete de securitate si sanatate in munca - protectia muncii, PSI
Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor
Servicii complete de securitate si sanatate in munca - protectia muncii, PSI
Servicii complete de securitate si sanatate in munca - protectia muncii, PSI
Servicii complete de securitate si sanatate in munca - protectia muncii la Tribunalul Teleorman
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24445812
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Cifră de afaceri
287.422 RON
Profit net
141.427 RON
Capitaluri proprii
190.641 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 259.233 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 87.403 RON | 69.604 RON | 73.972 RON | 84.698 RON | 103.277 RON | 88.496 RON | 100.842 RON | 106.474 RON | 104.868 RON | 113.420 RON | 140.546 RON | 154.866 RON | 182.678 RON | 216.758 RON | 240.900 RON | 271.461 RON | 287.422 RON |
| Profit net | 12.661 RON | -847 RON | 1.782 RON | 30.144 RON | 59.203 RON | 24.091 RON | 41.492 RON | 50.585 RON | 47.390 RON | 57.148 RON | 47.018 RON | 84.906 RON |
Comparație cu 70 firme din județul Teleorman care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 95.149 RON |
| 107.871 RON |
| 121.379 RON |
| 200.245 RON |
| 141.427 RON |
| Total active | 32.887 RON | 17.281 RON | 18.333 RON | 34.899 RON | 60.234 RON | 28.258 RON | 45.271 RON | 54.166 RON | 51.487 RON | 61.559 RON | 58.713 RON | 93.056 RON | 182.281 RON | 183.612 RON | 176.247 RON | 311.801 RON | 271.259 RON |
|---|
| Active imobilizate | 11.836 RON | 7.002 RON | 2.168 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 119.292 RON | 119.292 RON | 119.292 RON | 119.292 RON | 69.587 RON |
|---|
| Active circulante | 21.051 RON | 10.279 RON | 16.165 RON | 34.899 RON | 60.234 RON | 28.258 RON | 45.271 RON | 54.166 RON | 51.487 RON | 61.559 RON | 58.713 RON | 93.056 RON | 62.989 RON | 64.320 RON | 56.955 RON | 192.509 RON | 201.672 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 8.386 RON | 7.539 RON | 9.321 RON | 30.344 RON | 57.416 RON | 24.331 RON | 41.732 RON | 50.825 RON | 47.630 RON | 57.388 RON | 47.258 RON | 85.146 RON | 95.389 RON | 108.111 RON | 121.619 RON | 200.485 RON | 190.641 RON |
|---|
| Datorii totale | 24.501 RON | 9.742 RON | 9.012 RON | 4.555 RON | 2.818 RON | 3.927 RON | 3.539 RON | 3.341 RON | 3.857 RON | 4.171 RON | 11.455 RON | 7.910 RON | 86.892 RON | 75.501 RON | 54.628 RON | 111.316 RON | 80.618 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 |
|---|