Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 29 mar. 2017 și 19 iun. 2025.
Prestari servicii in domeniul SSM
Prestari servicii in domeniul SSM
Prestari servicii in domeniul SSM
Prestari servicii in domeniul SSM
Prestari servicii in domeniul SSM
Prestari servicii in domeniul SSM
Prestari servicii in domeniul SSM
Prestari servicii in domeniul PSI
Prestari servicii in domeniul SSM
Prestari servicii in domeniul SSM
Prestari servicii in domeniul SSM
SERVICII IN DOMENIUL SSM
Prestari servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca
Prestari servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca
Prestări servicii în domeniul SSM
Prestari servicii in domeniul SSM
Prestari servicii in domeniul SSM
Prestari servicii in domeniul PSI
Prestari servicii in domeniul SSM
Prestari servicii in domeniul SSM
Prestari servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca
Prestari servicii in domeniul SSM
Prestari servicii în domeniul securitatii si sanatatii în munca
Prestari servicii în domeniul securitatii si sanatatii în munca
Prestari servicii în domeniul securitatii si sanatatii în munca
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22508175
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
716.649 RON
Profit net
606.091 RON
Capitaluri proprii
607.575 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 740.322 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 137.716 RON | 152.444 RON | 244.932 RON | 228.754 RON | 267.373 RON | 329.331 RON | 373.688 RON | 391.186 RON | 471.184 RON | 476.709 RON | 576.146 RON | 586.260 RON | 656.595 RON | 684.651 RON | 716.649 RON |
| Profit net | 114.619 RON | 107.513 RON | 141.013 RON | 131.974 RON | 201.234 RON | 278.303 RON | 330.567 RON | 344.959 RON | 427.983 RON | 442.533 RON | 537.238 RON | 489.672 RON | 533.994 RON | 588.283 RON | 606.091 RON |
Comparație cu 70 firme din județul Teleorman care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 45.543 RON |
| 59.588 RON |
| 116.675 RON |
| 115.193 RON |
| 261.907 RON |
| 339.227 RON |
| 393.161 RON |
| 413.155 RON |
| 501.091 RON |
| 520.094 RON |
| 613.482 RON |
| 540.169 RON |
| 590.396 RON |
| 632.507 RON |
| 630.115 RON |
| Active imobilizate | 37.866 RON | 43.691 RON | 20.713 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 1.908 RON | 1.235 RON | 561 RON | 6.155 RON |
|---|
| Active circulante | 7.677 RON | 15.897 RON | 95.962 RON | 115.193 RON | 261.907 RON | 339.227 RON | 393.161 RON | 413.155 RON | 501.091 RON | 520.094 RON | 613.482 RON | 538.261 RON | 589.161 RON | 631.946 RON | 623.960 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 38.311 RON | 42.694 RON | 89.791 RON | 78.867 RON | 238.897 RON | 315.966 RON | 368.230 RON | 382.622 RON | 465.646 RON | 480.196 RON | 576.311 RON | 503.320 RON | 571.478 RON | 589.767 RON | 607.575 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.232 RON | 16.894 RON | 26.884 RON | 36.326 RON | 23.010 RON | 23.261 RON | 24.931 RON | 30.533 RON | 35.445 RON | 39.898 RON | 37.171 RON | 36.849 RON | 18.918 RON | 42.740 RON | 22.540 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|