Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 2 nov. 2016 și 2 nov. 2016.
[1] extindere retea intranet
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30964881
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: insolvență
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: BUZOIANU MIHAELA-LAURA
Prin: BUZOIANU MIHAELA-LAURA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
422.134 RON
Profit net
11.319 RON
Capitaluri proprii
136.780 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 599.220 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 18.798 RON | 133.218 RON | 217.331 RON | 285.268 RON | 328.526 RON | 373.961 RON | 572.892 RON | 470.991 RON | 422.134 RON |
| Profit net | 10.060 RON | 23.788 RON | 74.630 RON | 29.745 RON | 48.068 RON | 70.175 RON | 167.923 RON | 2.593 RON | 11.319 RON |
| Total active | 22.560 RON | 74.617 RON | 179.660 RON | 216.423 RON | 282.592 RON | 428.816 RON | 650.536 RON | 515.146 RON | 865.679 RON |
| Active imobilizate | 504 RON | 0 RON | — | — | — | — | 10.590 RON |
Comparație cu 132 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2020.
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| Active circulante | 22.056 RON | 74.617 RON | 179.660 RON | 216.423 RON | 282.592 RON | 428.816 RON | 639.946 RON | 515.146 RON | 865.679 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 10.260 RON | 34.047 RON | 108.332 RON | 138.077 RON | 186.145 RON | 254.220 RON | 422.144 RON | 125.336 RON | 136.780 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.300 RON | 40.570 RON | 71.328 RON | 78.346 RON | 96.447 RON | 174.596 RON | 228.392 RON | 389.810 RON | 728.899 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 5 |
|---|