Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32331045
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: BERVOETS GERT MARIE LOUISE J, ESSERS NOEL LAMBERT MARIA CORNELIUS
Prin: BERVOETS GERT MARIE LOUISE J, ESSERS NOEL LAMBERT MARIA CORNELIUS
Prin: BERVOETS GERT MARIE LOUISE J, ESSERS NOEL LAMBERT MARIA CORNELIUS
Prin: BERVOETS GERT MARIE LOUISE J, ESSERS NOEL LAMBERT MARIA CORNELIUS
Prin: BERVOETS GERT MARIE LOUISE J, ESSERS NOEL LAMBERT MARIA CORNELIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.540.559 RON
Profit net
116.882 RON
Capitaluri proprii
1.049.966 RON
Număr mediu salariați
32
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.027.013 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 169.620 RON | 1.013.863 RON | 1.026.319 RON | 1.445.133 RON | 1.914.425 RON | 2.400.720 RON | 2.608.892 RON | 2.658.933 RON | 3.066.496 RON | 3.592.657 RON | 2.797.240 RON | 2.998.242 RON | 3.540.559 RON |
| Profit net | 56.642 RON | 186.441 RON | -2.765 RON | 82.333 RON | 19.960 RON | 35.426 RON | 17.861 RON | 3.450 RON | 103.498 RON | 126.734 RON | 96.504 RON | 95.809 RON | 116.882 RON |
| Total active | 285.520 RON | 501.013 RON | 1.225.077 RON | 584.504 RON |
Comparație cu 83 firme din județul Bihor care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 653.215 RON |
| 708.217 RON |
| 753.277 RON |
| 765.520 RON |
| 902.822 RON |
| 1.159.624 RON |
| 1.106.560 RON |
| 1.381.149 RON |
| 1.466.232 RON |
| Active circulante | 285.520 RON | 501.013 RON | 1.225.077 RON | 584.504 RON | 653.215 RON | 708.217 RON | 753.277 RON | 765.520 RON | 902.822 RON | 1.159.624 RON | 1.106.560 RON | 1.381.149 RON | 1.466.232 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 221.642 RON | 354.273 RON | 351.508 RON | 433.841 RON | 453.801 RON | 489.227 RON | 507.088 RON | 510.538 RON | 614.037 RON | 740.771 RON | 837.275 RON | 933.084 RON | 1.049.966 RON |
|---|
| Datorii totale | 63.878 RON | 146.740 RON | 873.569 RON | 150.663 RON | 200.485 RON | 221.385 RON | 224.787 RON | 228.488 RON | 259.613 RON | 351.509 RON | 216.727 RON | 371.895 RON | 313.014 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 21 | 24 | 27 | 34 | 37 | 38 | 38 | 41 | 40 | 29 | 29 | 32 |
|---|