Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 2 nov. 2017 și 4 dec. 2023.
Servicii mentenanta sistem de supraveghere video comuna Tinca
Piese schimb sistem supraveghere video comuna Tinca
Montare sistem supraveghere video teren sport
Extindere sistem supraveghere video - camere mobile comuna Tinca
Sistem supraveghere video sediu primaria Tinca
Sistem supraveghere video Evidenta Populatiei Tinca
Servicii mentenanta sistem video comuna Tinca
Extindere sistem supraveghere video comuna Tinca
Sistem de supraveghere video si sistem alarma Camin Cultural Tinca
Mentenanta sistem supraveghere video comuna Tinca
Extindere sistem supraveghere video comuna Tinca
servicii
Extindere si reparatii sistem video com. Tinca
Servicii mentenanata sistem de supraveghere video
Sistem video de supraveghere
Lucrari de extindere a sistemului de supraveghere video stradal in localitatea Tinca, jud. Bihor
sistem supraveghere video
amortizor usa
Sistem audio-video inregistrare sedinte
Servicii mentenanta sistem de supraveghere video
Sistem supraveghere video-înlocuit componente cl atelier
Servicii de intretinere sisteme securitate nov,, dec 2017
servicii intretinere sistem supraveghere video
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30888717
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-04.
Cifră de afaceri
181.056 RON
Profit net
875 RON
Capitaluri proprii
-275.821 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 200.542 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.742 RON | 72.043 RON | 84.351 RON | 90.399 RON | 63.807 RON | 73.714 RON | 124.989 RON | 146.069 RON | 93.515 RON | 148.212 RON | 219.564 RON | 171.746 RON | 134.291 RON | 181.056 RON |
| Profit net | -3.066 RON | 2.892 RON | 2.910 RON | 477 RON | 268 RON | -35.161 RON | -41.046 RON | 1.684 RON | -46.719 RON | 637 RON | 3.045 RON | -63.287 RON | -109.028 RON | 875 RON |
| Total active |
Comparație cu 83 firme din județul Bihor care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 9.530 RON |
| 8.244 RON |
| 30.112 RON |
| 26.657 RON |
| 27.979 RON |
| 51.106 RON |
| 30.108 RON |
| 117.406 RON |
| 70.580 RON |
| 107.390 RON |
| 100.103 RON |
| 91.282 RON |
| 89.534 RON |
| 74.114 RON |
| Active imobilizate | 689 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.983 RON | 6.070 RON | 4.157 RON | 2.244 RON | 331 RON |
|---|
| Active circulante | 8.841 RON | 8.244 RON | 30.112 RON | 26.657 RON | 27.979 RON | 51.106 RON | 30.108 RON | 117.406 RON | 70.580 RON | 99.407 RON | 94.033 RON | 87.125 RON | 87.290 RON | 73.783 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.866 RON | 26 RON | 2.936 RON | 3.413 RON | 3.680 RON | -31.481 RON | -72.527 RON | -61.344 RON | -108.063 RON | -107.426 RON | -104.381 RON | -167.668 RON | -276.696 RON | -275.821 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.396 RON | 8.218 RON | 27.176 RON | 23.244 RON | 24.299 RON | 82.587 RON | 102.635 RON | 178.750 RON | 178.643 RON | 214.816 RON | 204.484 RON | 258.950 RON | 366.230 RON | 349.935 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | — | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
|---|