Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33223653
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NEAMŢ VASILE MARIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
419 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-20.643 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 100.269 RON | 801.679 RON | 335.113 RON | 168.140 RON | 126.716 RON | 4.001 RON | 2.053 RON | 378 RON | 419 RON | — | — | — |
| Profit net | 53.113 RON | 418.900 RON | 162.821 RON | 130.490 RON | 97.911 RON | -24.023 RON | -27.111 RON | -26.713 RON | -15.684 RON | -263 RON | 0 RON | 0 RON |
| Total active | 57.691 RON | 428.775 RON | 171.609 RON | 132.583 RON | 103.188 RON | 85.208 RON | 68.708 RON | 25.911 RON |
Comparație cu 64 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2022.
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 223 RON |
| 110 RON |
| 111 RON |
| 111 RON |
| Active imobilizate | 301 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 57.390 RON | 428.775 RON | 171.609 RON | 132.583 RON | 103.188 RON | 85.208 RON | 68.708 RON | 25.911 RON | 223 RON | 110 RON | 111 RON | 111 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 53.313 RON | 419.140 RON | 163.061 RON | 130.730 RON | 98.151 RON | 74.128 RON | 47.017 RON | -4.696 RON | -20.380 RON | -20.643 RON | -20.643 RON | -20.643 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.378 RON | 9.635 RON | 8.548 RON | 1.853 RON | 5.037 RON | 11.080 RON | 21.691 RON | 30.607 RON | 20.603 RON | 20.753 RON | 20.754 RON | 20.754 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | — | — |
|---|