Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33223661
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NEAMŢ VASILE-MARIUS
Prin: NEAMŢ VASILE-MARIUS
Prin: NEAMŢ VASILE-MARIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
356 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-20.046 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 443.441 RON | 1.455.682 RON | 450.869 RON | 115.505 RON | 40.739 RON | 975 RON | 357 RON | 356 RON | — | — | — | — |
| Profit net | 124.961 RON | 922.474 RON | 265.988 RON | 77.779 RON | 16.366 RON | -16.154 RON | -10.498 RON | -7.628 RON | -2.353 RON | -20 RON | 0 RON | 0 RON |
| Total active | 147.975 RON | 942.580 RON | 271.500 RON | 79.094 RON | 20.502 RON | 11.640 RON | 11.683 RON | 11.483 RON |
Comparație cu 59 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2021.
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 254 RON |
| 235 RON |
| 235 RON |
| 235 RON |
| Active imobilizate | 301 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 147.674 RON | 942.580 RON | 271.500 RON | 79.094 RON | 20.502 RON | 11.640 RON | 11.683 RON | 11.483 RON | 254 RON | 235 RON | 235 RON | 235 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 125.161 RON | 922.714 RON | 266.228 RON | 78.019 RON | 16.606 RON | 452 RON | -10.046 RON | -17.674 RON | -20.027 RON | -20.046 RON | -20.046 RON | -20.046 RON |
|---|
| Datorii totale | 22.814 RON | 19.866 RON | 5.272 RON | 1.075 RON | 3.896 RON | 11.188 RON | 21.729 RON | 29.157 RON | 20.281 RON | 20.281 RON | 20.281 RON | 20.281 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | — | — |
|---|