Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3567760
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
92.367 RON
Profit net
6.862 RON
Capitaluri proprii
41.744 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 52.082 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 331.049 RON | 277.993 RON | 230.194 RON | 135.643 RON | 93.670 RON | 126.562 RON | 114.362 RON | 131.507 RON | 125.177 RON | 86.754 RON | 117.959 RON | 122.072 RON | 129.922 RON | 113.245 RON | 85.185 RON | 96.699 RON | 92.367 RON |
| Profit net | 25.565 RON | 21.509 RON | 12.802 RON | 470 RON | -6.197 RON | 574 RON | 426 RON | -20.663 RON | 5.520 RON | -2.368 RON | 1.872 RON | 9.873 RON |
Comparație cu 1615 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.498 RON |
| 7.804 RON |
| -4.292 RON |
| -792 RON |
| 6.862 RON |
| Total active | 193.659 RON | 188.498 RON | 214.000 RON | 210.722 RON | 178.312 RON | 144.526 RON | 142.071 RON | 117.519 RON | 98.382 RON | 87.294 RON | 74.635 RON | 70.660 RON | 67.676 RON | 70.353 RON | 40.374 RON | 53.551 RON | 57.912 RON |
|---|
| Active imobilizate | 11.949 RON | 5.949 RON | 1.448 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 181.710 RON | 182.549 RON | 212.552 RON | 210.722 RON | 178.312 RON | 144.526 RON | 142.071 RON | 117.519 RON | 98.382 RON | 87.294 RON | 74.635 RON | 70.660 RON | 67.676 RON | 70.353 RON | 40.374 RON | 53.551 RON | 57.912 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 51.561 RON | 73.070 RON | 85.870 RON | 86.340 RON | 80.145 RON | 80.718 RON | 81.145 RON | 60.481 RON | 66.001 RON | 58.633 RON | 60.506 RON | 27.665 RON | 32.162 RON | 39.966 RON | 35.675 RON | 34.882 RON | 41.744 RON |
|---|
| Datorii totale | 142.098 RON | 115.428 RON | 128.130 RON | 124.382 RON | 98.167 RON | 63.808 RON | 60.926 RON | 57.038 RON | 32.381 RON | 28.661 RON | 14.129 RON | 42.995 RON | 35.514 RON | 30.387 RON | 4.699 RON | 18.669 RON | 16.168 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | 1 | 0 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|