Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38986117
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
131.517 RON
Profit net
21.403 RON
Capitaluri proprii
109.494 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 131.830 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 70.071 RON | 93.201 RON | 87.675 RON | 84.419 RON | 87.545 RON | 102.171 RON | 125.185 RON | 131.517 RON |
| Profit net | 11.588 RON | 19.013 RON | 16.127 RON | 12.643 RON | 11.496 RON | 13.118 RON | 22.905 RON | 21.403 RON |
| Total active | 52.263 RON | 58.220 RON | 66.384 RON | 65.881 RON | 85.477 RON | 89.700 RON | 104.084 RON | 114.406 RON |
| Active imobilizate | 370 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 51.893 RON |
Comparație cu 1615 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 58.220 RON |
| 66.384 RON |
| 65.881 RON |
| 85.477 RON |
| 89.700 RON |
| 104.084 RON |
| 114.406 RON |
| Capitaluri proprii | 11.788 RON | 30.801 RON | 46.928 RON | 59.571 RON | 71.067 RON | 71.542 RON | 94.247 RON | 109.494 RON |
|---|
| Datorii totale | 40.475 RON | 27.419 RON | 19.456 RON | 6.310 RON | 14.410 RON | 18.158 RON | 9.837 RON | 4.912 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | — | 0 | — | — | — |
|---|