Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 18 apr. 2018 și 18 apr. 2018.
Activitati specializate de curatenie, intretinere si igienizare cladiri
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/10396710
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
1.162.944 RON
Profit net
168.604 RON
Capitaluri proprii
271.213 RON
Număr mediu salariați
16
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.132.592 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 39.200 RON | 228.339 RON | 202.617 RON | 341.752 RON | 64.029 RON | 29.730 RON | 55.155 RON | 134.222 RON | 145.994 RON | 248.867 RON | 725.060 RON | 816.670 RON | 843.161 RON | 883.154 RON | 1.025.812 RON | 1.122.419 RON | 1.162.944 RON |
| Profit net | 6.948 RON | 76.460 RON | 65.331 RON | 112.858 RON | 5.961 RON | -19.132 RON | 2.108 RON | 38.066 RON | 48.496 RON | 45.621 RON | 271.990 RON | 296.094 RON |
Comparație cu 78 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 281.057 RON |
| 264.969 RON |
| 303.365 RON |
| 277.265 RON |
| 168.604 RON |
| Total active | 119.918 RON | 249.298 RON | 286.459 RON | 406.657 RON | 365.872 RON | 357.510 RON | 354.488 RON | 399.526 RON | 447.087 RON | 557.859 RON | 476.457 RON | 769.049 RON | 882.610 RON | 367.949 RON | 406.079 RON | 576.976 RON | 424.449 RON |
|---|
| Active imobilizate | 5.094 RON | 20.308 RON | 14.870 RON | 27.924 RON | 15.948 RON | 7.736 RON | 1.898 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 114.824 RON | 228.990 RON | 271.589 RON | 378.733 RON | 349.924 RON | 349.774 RON | 352.590 RON | 399.526 RON | 447.087 RON | 557.859 RON | 476.457 RON | 769.049 RON | 882.610 RON | 367.949 RON | 406.079 RON | 576.976 RON | 424.449 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 96.878 RON | 173.338 RON | 238.669 RON | 351.526 RON | 357.488 RON | 338.355 RON | 340.463 RON | 378.528 RON | 427.024 RON | 472.645 RON | 272.230 RON | 568.324 RON | 744.118 RON | 265.209 RON | 303.605 RON | 352.609 RON | 271.213 RON |
|---|
| Datorii totale | 23.040 RON | 75.960 RON | 47.790 RON | 55.131 RON | 8.384 RON | 19.155 RON | 14.025 RON | 20.998 RON | 20.063 RON | 85.214 RON | 204.227 RON | 200.725 RON | 138.492 RON | 102.740 RON | 102.474 RON | 224.367 RON | 153.236 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 10 | 15 | 3 | 2 | 3 | 4 | 3 | 7 | 16 | 16 | 17 | 17 | 16 | 16 | 16 |
|---|