Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/10574949
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
46.033 RON
Profit net
-2.490 RON
Capitaluri proprii
-134.180 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2018 (regresie liniară pe anii raportați): 236.230 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 624.763 RON | 525.320 RON | 570.393 RON | 612.894 RON | 537.959 RON | 498.950 RON | 560.721 RON | 359.127 RON | 46.033 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | 6.090 RON | 2.731 RON | 7.528 RON | 9.733 RON | -16.697 RON | -18.156 RON | -13.964 RON | -34.524 RON | -8.304 RON | -544 RON | -726 RON | -1.362 RON |
Comparație cu 1822 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2017.
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -1.360 RON |
| -1.380 RON |
| -2.537 RON |
| -2.500 RON |
| -2.490 RON |
| Total active | 297.503 RON | 245.664 RON | 253.274 RON | 243.343 RON | 197.612 RON | 238.122 RON | 278.640 RON | 182.834 RON | 30.555 RON | 30.174 RON | 30.175 RON | 30.196 RON | 30.215 RON | 30.295 RON | 33.557 RON | 31.807 RON | 30.267 RON |
|---|
| Active imobilizate | 6.729 RON | 6.729 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 290.774 RON | 238.935 RON | 253.274 RON | 243.343 RON | 197.612 RON | 238.122 RON | 278.640 RON | 182.834 RON | 30.555 RON | 30.174 RON | 30.175 RON | 30.196 RON | 30.215 RON | 30.295 RON | 33.557 RON | 31.807 RON | 30.267 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -49.627 RON | -46.896 RON | -39.368 RON | -29.635 RON | -46.332 RON | -64.488 RON | -78.452 RON | -112.976 RON | -121.281 RON | -121.825 RON | -122.551 RON | -123.912 RON | -125.273 RON | -126.653 RON | -129.190 RON | -131.690 RON | -134.180 RON |
|---|
| Datorii totale | 347.130 RON | 292.560 RON | 292.642 RON | 272.978 RON | 243.944 RON | 302.610 RON | 357.092 RON | 295.810 RON | 151.836 RON | 151.999 RON | 152.726 RON | 154.108 RON | 155.488 RON | 156.948 RON | 162.747 RON | 163.497 RON | 164.447 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|