Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/10828320
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: JOO LORAND
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.405.381 RON
Profit net
97.851 RON
Capitaluri proprii
166.351 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.144.147 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 762.619 RON | 644.310 RON | 580.705 RON | 626.318 RON | 619.144 RON | 646.040 RON | 658.908 RON | 626.401 RON | 649.983 RON | 703.266 RON | 748.249 RON | 855.274 RON | 866.659 RON | 960.137 RON | 1.033.330 RON | 1.235.860 RON | 1.405.381 RON |
| Profit net | 72.274 RON | 31.331 RON | 25.615 RON | 52.604 RON | 35.673 RON | 45.920 RON | 40.469 RON | 42.501 RON | 57.021 RON | 53.369 RON | 41.940 RON | 54.466 RON |
Comparație cu 1338 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 25.390 RON |
| 39.500 RON |
| 50.031 RON |
| 37.983 RON |
| 97.851 RON |
| Total active | 253.164 RON | 257.362 RON | 251.363 RON | 266.859 RON | 232.959 RON | 215.695 RON | 184.061 RON | 188.216 RON | 224.044 RON | 236.986 RON | 256.801 RON | 335.438 RON | 293.579 RON | 381.459 RON | 365.551 RON | 483.818 RON | 568.148 RON |
|---|
| Active imobilizate | 8.988 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.261 RON | 22.056 RON | 19.813 RON | 17.570 RON | 15.327 RON | 13.084 RON | 8.952 RON | 3.021 RON |
|---|
| Active circulante | 244.176 RON | 257.362 RON | 251.363 RON | 266.859 RON | 232.959 RON | 215.695 RON | 184.061 RON | 188.216 RON | 224.044 RON | 235.725 RON | 234.745 RON | 315.625 RON | 276.009 RON | 366.132 RON | 352.467 RON | 474.866 RON | 565.127 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 85.688 RON | 52.019 RON | 47.634 RON | 75.238 RON | 60.911 RON | 74.830 RON | 75.300 RON | 82.801 RON | 99.822 RON | 103.190 RON | 100.131 RON | 119.596 RON | 90.987 RON | 105.486 RON | 120.517 RON | 158.500 RON | 166.351 RON |
|---|
| Datorii totale | 167.476 RON | 205.343 RON | 203.729 RON | 191.621 RON | 172.048 RON | 140.865 RON | 108.761 RON | 105.415 RON | 124.222 RON | 133.796 RON | 156.670 RON | 215.842 RON | 202.592 RON | 275.973 RON | 245.034 RON | 325.318 RON | 401.797 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 |
|---|