Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/10927048
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STANCU ANDREI
Prin: STANCU ANDREI
Prin: STANCU ANDREI
Prin: STANCU ANDREI
Prin: STANCU ANDREI
Prin: STANCU ANDREI
Prin: STANCU ANDREI
Prin: STANCU ANDREI
Prin: STANCU ANDREI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
15.387 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
52.434 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 23.847 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 3917 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2019.
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 1.300 RON | 0 RON | 0 RON | — | 22.025 RON | 19.015 RON | 18.193 RON | 15.387 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -367 RON | — | 0 RON | 317 RON | 0 RON | -126 RON | -50 RON | 12.359 RON | -2.166 RON | -2.703 RON | 12.596 RON | -450 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Total active | 40.148 RON | 40.148 RON | 40.148 RON | 40.525 RON | 40.465 RON | 40.339 RON | 40.289 RON | 53.668 RON | 54.300 RON | 50.528 RON | 56.009 RON | 55.184 RON | 55.184 RON | 55.184 RON | 55.184 RON | 55.184 RON | 55.184 RON |
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 40.148 RON | 40.148 RON | 40.148 RON | 40.525 RON | 40.465 RON | 40.339 RON | 40.289 RON | 53.668 RON | 54.300 RON | 50.528 RON | 56.009 RON | 55.184 RON | 55.184 RON | 55.184 RON | 55.184 RON | 55.184 RON | 55.184 RON |
| Capitaluri proprii | 40.148 RON | 40.148 RON | 40.148 RON | 40.465 RON | 40.465 RON | 40.339 RON | 40.289 RON | 52.647 RON | 50.481 RON | 47.778 RON | 52.884 RON | 52.434 RON | 52.434 RON | 52.434 RON | 52.434 RON | 52.434 RON | 52.434 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 60 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.021 RON | 3.819 RON | 2.750 RON | 3.125 RON | 2.750 RON | 2.750 RON | 2.750 RON | 2.750 RON | 2.750 RON | 2.750 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | — |