Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 31 mai 2017 și 25 ian. 2019.
INTRETINERE APLICATIE EVIDENTA PARCARI DE RESEDINTA
INTRETINERE APLICATIE EVIDENTA PERSONAL SALARIZARE
INTRETINERE APLICATIE EVIDENTA PERSONAL SALARIZARE
INTRETINERE APLICATIE PENTRU CALCUL SALARII SI EVIDENTA PERSONALULUI
Achizitie Servicii de intretinere si actualizare baza de date aplicatie SEPGIS, MUNICIPIUL TURDA
Achizitie Program evidenta contracte SEPGIS pentru Municipiul Turda
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/11319510
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
356.430 RON
Profit net
292.124 RON
Capitaluri proprii
294.661 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 241.771 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 107.255 RON | 91.508 RON | 82.318 RON | 104.771 RON | 97.267 RON | 116.378 RON | 108.106 RON | 116.883 RON | 117.581 RON | 109.263 RON | 118.458 RON | 116.926 RON | 135.162 RON | 188.047 RON | 298.510 RON | 356.430 RON |
| Profit net | -2.593 RON | 1.897 RON | -9.004 RON | 31.895 RON | 18.734 RON | 58.642 RON | 39.368 RON | 51.237 RON | 66.865 RON | 69.131 RON | 93.313 RON | 70.082 RON | 85.866 RON | 116.167 RON |
Comparație cu 3943 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 230.062 RON |
| 292.124 RON |
| Total active | 90.469 RON | 56.144 RON | 20.134 RON | 157.014 RON | 119.101 RON | 94.637 RON | 102.650 RON | 59.134 RON | 88.836 RON | 89.921 RON | 96.921 RON | 81.265 RON | 107.351 RON | 122.705 RON | 268.259 RON | 343.724 RON |
|---|
| Active imobilizate | 71.587 RON | 37.885 RON | 16.583 RON | 148.208 RON | 117.578 RON | 88.204 RON | 60.371 RON | 32.538 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 18.882 RON | 18.259 RON | 3.551 RON | 8.806 RON | 1.523 RON | 6.433 RON | 42.279 RON | 26.596 RON | 88.836 RON | 89.921 RON | 96.921 RON | 81.265 RON | 107.351 RON | 122.705 RON | 268.259 RON | 343.724 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -30.460 RON | -28.563 RON | -37.567 RON | -5.672 RON | 13.062 RON | 71.704 RON | 42.815 RON | 53.037 RON | 68.665 RON | 70.936 RON | 95.113 RON | 71.943 RON | 87.808 RON | 117.976 RON | 234.037 RON | 294.661 RON |
|---|
| Datorii totale | 120.929 RON | 84.707 RON | 57.701 RON | 162.686 RON | 106.039 RON | 22.933 RON | 59.835 RON | 6.097 RON | 20.171 RON | 18.985 RON | 1.808 RON | 9.322 RON | 19.543 RON | 4.729 RON | 34.222 RON | 49.063 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
|---|