Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/11353814
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
229.221 RON
Profit net
73.472 RON
Capitaluri proprii
110.470 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 219.157 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 32.965 RON | 38.344 RON | 40.436 RON | 41.289 RON | 43.813 RON | 47.572 RON | 87.020 RON | 115.067 RON | 139.732 RON | 125.561 RON | 127.506 RON | 119.886 RON | 144.900 RON | 153.222 RON | 181.050 RON | 214.186 RON | 229.221 RON |
| Profit net | -4.711 RON | 870 RON | 3.647 RON | 6.385 RON | 5.187 RON | 6.516 RON | 16.214 RON | 29.562 RON | 37.901 RON | 31.238 RON | 18.112 RON | 21.433 RON |
Comparație cu 78 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 41.028 RON |
| 38.867 RON |
| 48.120 RON |
| 62.576 RON |
| 73.472 RON |
| Total active | 9.681 RON | 10.555 RON | 15.520 RON | 15.441 RON | 14.551 RON | 13.413 RON | 30.282 RON | 46.781 RON | 61.590 RON | 80.157 RON | 59.109 RON | 65.079 RON | 95.657 RON | 90.882 RON | 123.168 RON | 109.830 RON | 150.507 RON |
|---|
| Active imobilizate | 11 RON | — | — | 1.784 RON | 595 RON | — | — | — | — | — | 3.214 RON | 1.607 RON | 1.205 RON | 1.205 RON | 4.955 RON | 2.812 RON | 1.205 RON |
|---|
| Active circulante | 9.670 RON | 10.555 RON | 15.520 RON | 13.657 RON | 13.956 RON | 13.413 RON | 30.282 RON | 46.781 RON | 61.590 RON | 80.157 RON | 55.895 RON | 63.472 RON | 94.452 RON | 89.677 RON | 118.213 RON | 107.018 RON | 149.302 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.775 RON | 5.645 RON | 9.292 RON | 11.899 RON | 8.962 RON | 6.756 RON | 16.454 RON | 30.417 RON | 39.604 RON | 56.179 RON | 31.292 RON | 37.725 RON | 67.153 RON | 58.651 RON | 88.821 RON | 63.398 RON | 110.470 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.906 RON | 4.910 RON | 6.228 RON | 3.542 RON | 5.589 RON | 6.657 RON | 13.828 RON | 16.364 RON | 21.986 RON | 23.978 RON | 27.817 RON | 27.354 RON | 28.504 RON | 32.231 RON | 34.347 RON | 46.432 RON | 40.037 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|