Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 apr. 2016 și 2 mai 2019.
Se afișează cele mai recente 25 din 33 atribuiri.
Furnizare gaze naturale institutii publice pe raza Comunei Turburea, Judetul Gorj
Furnizare gaze naturale institutii publice pe raza Comunei Turburea, Judetul Gorj
Gaze naturale pentru consumatori categoria B1, noncasnici conectati in Distrigaz Sud Retele
Gaze naturale pentru consumatori categoria B2, noncasnici conectati in Distrigaz Sud Retele
Gaze naturale pentru consumatori categoria B2, noncasnici conectati in Distrigaz Sud Retele
Gaze naturale pentru consumatori categoria B3, noncasnici conectati in Distrigaz Sud Retele
Gaze naturale pentru consumatori categoria B2, noncasnici
Achizitie gaze naturale
Gaze naturale pentru consumatori categoria B2, noncasnici conectati in Distrigaz Sud Retele
Gaze naturale pentru consumatori categoria B1, noncasnici conectati in Distrigaz Sud Retele
Gaze naturale pentru consumatori categoria B3, noncasnici conectati in Distrigaz Sud Retele
Gaze naturale pentru consumatori categoria B2, noncasnici conectati in Distrigaz Sud Retele
Gaze naturale pentru consumatori categoria B3, B2,noncasnici conectati in Distrigaz Sud Retele
achizitionare contract furnizare gaze naturale
Gaze naturale pentru consumatori categoria B2, noncasnici conectati in Distrigaz Sud Retele
Gaze naturale pentru consumatori categoria B1, noncasnici conectati in Distrigaz Sud Retele
GAZE NATURALE
Gaze naturale pentru consumatori categoria B3, noncasnici conectati in Distrigaz Sud Retele
Gaze naturale pentru consumatori categoria B3, noncasnici conectati in Distrigaz Sud Retele
Gaze naturale pentru consumatori categoria B2, noncasnici conectati in Distrigaz Sud Retele
Gaze naturale pentru consumatori categoria B3, noncasnici conectati in Distrigaz Sud Retele
Gaze naturale pentru consumatori categoria B1, noncasnici conectati in Distrigaz Sud Retele
Gaze naturale pentru consumatori categoria B3, noncasnici conectati in Distrigaz Sud Retele
Gaze naturale pentru consumatori categoria B3, noncasnici conectati in Distrigaz Sud Retele
Gaze naturale pentru consumatori categoria B1, noncasnici conectati in Distrigaz Sud Retele
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/11472491
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Cifră de afaceri
497.751 RON
Profit net
2.822.893 RON
Capitaluri proprii
48.235.272 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 2.344.391.062 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 712.421.460 RON | 2.499.111.953 RON | 3.110.115.994 RON | 3.246.247.190 RON | 3.111.753.098 RON | 3.687.699.295 RON | 3.495.155.919 RON | 3.162.115.304 RON | 3.314.587.409 RON | 3.322.948.542 RON | 1.809.729.360 RON | 497.751 RON | — | — | — | — | — |
| Profit net | 61.024.645 RON | 104.180.627 RON | 137.804.129 RON | 239.414.558 RON | 120.359.256 RON | 117.337.168 RON | 27.697.897 RON | 73.874.979 RON | 55.148.671 RON | 62.599.954 RON | 67.260.149 RON |
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.137.450 RON |
| 65.204.413 RON |
| -407.856 RON |
| -17.735.387 RON |
| 32.494.533 RON |
| 2.822.893 RON |
| Total active | 220.011.501 RON | 651.971.904 RON | 1.004.499.869 RON | 833.536.631 RON | 485.039.739 RON | 1.429.612.083 RON | 903.019.084 RON | 876.509.972 RON | 588.503.207 RON | 627.158.492 RON | 98.881.372 RON | 33.595.143 RON | 86.489.241 RON | 63.274.085 RON | 45.504.665 RON | 78.665.037 RON | 48.462.858 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.699.586 RON | 21.066.435 RON | 15.498.072 RON | 10.419.031 RON | 5.406.415 RON | 354.135.187 RON | 458.054.502 RON | 257.686.234 RON | 1.336 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 218.311.915 RON | 630.905.469 RON | 989.001.797 RON | 823.117.600 RON | 479.633.324 RON | 1.075.476.896 RON | 444.964.582 RON | 618.823.738 RON | 588.501.871 RON | 627.158.492 RON | 98.881.372 RON | 33.595.143 RON | 86.489.241 RON | 63.274.085 RON | 45.504.665 RON | 78.665.037 RON | 48.462.858 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 116.636.473 RON | 159.792.455 RON | 193.415.957 RON | 295.026.387 RON | 121.034.695 RON | 238.371.863 RON | 31.069.759 RON | 104.944.738 RON | 86.218.430 RON | 93.669.713 RON | 98.329.908 RON | 33.207.209 RON | 83.411.623 RON | 63.123.767 RON | 45.388.379 RON | 77.882.912 RON | 48.235.272 RON |
|---|
| Datorii totale | 102.171.985 RON | 479.115.570 RON | 810.834.677 RON | 538.205.774 RON | 363.684.125 RON | 1.190.575.207 RON | 871.200.945 RON | 770.015.358 RON | 501.127.342 RON | 531.890.190 RON | 530.770 RON | 387.117 RON | 3.077.699 RON | 150.318 RON | 116.286 RON | 782.125 RON | 227.586 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 40 | 50 | 45 | — | 43 | 45 | 51 | 54 | 51 | 49 | 35 | 0 | — | — | — | — | — |
|---|