Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
A

A.B.V.-INVEST SRL

Sat Holboca, Comuna Holboca, Iași
este sub incidența Legii nr. 85/2006 Insolvență e-FacturaProfil nerevendicat
CUI
11806842
Nr. reg.
J22/297/1999
Înființată
22/04/1999
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
1102

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

13,7 mil. RON

2015

Profit net

-162,7 K RON

2015

Angajați

3

2015

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
1102 — Fabricarea vinurilor din struguri
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Iași

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

lichidator provizoriu(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 1999-06-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 2024-12-01

    Înrolare în e-Factura

  3. 22/04/1999

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Sos. IAȘI-UNGHENI, Nr. 599, Sector 0, CP 707250, Sat Holboca, Comuna Holboca, Iași, Romania
Telefon
0232244535
Cod poștal
707250
Data înregistrării
22/04/1999

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/11806842

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei A.B.V.-INVEST SRL este 11806842.

A.B.V.-INVEST SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J22/297/1999, din data de 22/04/1999.

A.B.V.-INVEST SRL are sediul social la adresa Str. Sos. IAȘI-UNGHENI, Nr. 599, Sector 0, CP 707250, Sat Holboca, Comuna Holboca, Iași, România.

Activitatea principală este CAEN 1102 — Fabricarea vinurilor din struguri.

Nu, A.B.V.-INVEST SRL nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Conform datelor publice ANAF, A.B.V.-INVEST SRL nu este în prezent activă.

În 2015, A.B.V.-INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 13.723.012 RON, cu 3 angajați.

Companii similare

CRAMA VARZARI S.R.L.
Sat Cotnari, Comuna Cotnari
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MUSURA TRAVEL S.A.
Sat Cozmeşti, Comuna Cozmeşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CASA DE VINURI COTNARI SA
Sat Cârjoaia, Comuna Cotnari
Același județ
Vezi profilul
DOMENIILE BOHOTIN S.R.L.
Sat Bohotin, Comuna Răducăneni
Același județ
Vezi profilul
VINIFIQUE S.R.L.
Sat Cotnari, Comuna Cotnari
Același județ
Vezi profilul
MAGISTRAL WINE EXPERT S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județ
Vezi profilul
VITRUM VINUM S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județ
Vezi profilul
DAB SOLUTION S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
CRAMA VARZARI S.R.L.Sat Cotnari, Comuna CotnariIaşiFabricarea vinurilor din struguri
MUSURA TRAVEL S.A.Sat Cozmeşti, Comuna CozmeştiIaşiFabricarea vinurilor din struguri
CASA DE VINURI COTNARI SASat Cârjoaia, Comuna CotnariIaşiFabricarea vinurilor din struguri
DOMENIILE BOHOTIN S.R.L.Sat Bohotin, Comuna RăducăneniIaşiFabricarea vinurilor din struguri
VINIFIQUE S.R.L.Sat Cotnari, Comuna CotnariIaşiFabricarea vinurilor din struguri
MAGISTRAL WINE EXPERT S.R.L.Municipiul IaşiIaşiFabricarea vinurilor din struguri
VITRUM VINUM S.R.L.Municipiul IaşiIaşiFabricarea vinurilor din struguri
DAB SOLUTION S.R.L.Municipiul IaşiIaşiFabricarea vinurilor din struguri

Contact

0232244535

Str. Sos. IAȘI-UNGHENI, Nr. 599, Sector 0, CP 707250 · Sat Holboca, Comuna Holboca, Iași

Situație financiară

Anul 2015

Cifră de afaceri
13.723.012 RON+135%
Profit net
-162.737 RON+63%
Angajați
3
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 iun. 1999
Înrolat e-Factura din
1 dec. 2024
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Iași

Verificat ultima dată la 26 oct. 2026

Explorează

  • Firme din Iași
  • Firme din Holboca
  • Firme cu același domeniu: Fabricarea vinurilor din struguri

Firmă aflată în procedură de insolvență

Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verifică situația la zi înainte de a încheia un contract.

Stare în registru: este sub incidența Legii nr. 85/2006

Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-10-26.

  • Declarat inactiv de ANAFdin 20.08.2024
  • Neplătitor de TVA
  • Înregistrat în RO e-Facturadin 01.12.2024

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-26.

  • Pierdere netă în 2015
  • Capitaluri proprii negative în 2015 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 108% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.6) — activele circulante nu acoperă datoriile
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2015

Cifră de afaceri

13.723.012 RON

135,1%

Profit net

-162.737 RON

62,9%

Capitaluri proprii

-2.935.312 RON

-5,5%

Număr mediu salariați

3

-81,3%

Proiecție cifră de afaceri 2016 (regresie liniară pe anii raportați): 6.698.766 RON

33din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2015

Lichiditate curentă
0,6

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,6

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
108,1 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-1,2 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-0,9 %
Cifră de afaceri / salariat
4.574.337 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2009201020112012201320142015
Cifră de afaceri10.924.439 RON8.695.420 RON639.045 RON429.851 RON

Comparație cu 559 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 11), pentru anul 2015.

  • Cifră de afaceri13.723.012 RON
    P25 27.298 RONMediană 240.451 RONP75 1.997.120 RON

    Peste 91% dintre firmele comparabile

  • Profit net-162.737 RON
    P25 -4.889 RONMediană 6.289 RONP75 80.639 RON

    Peste 7% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați3
    P25 2Mediană 5P75 14

    Peste 42% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat4.574.337 RON
    P25 35.992 RONMediană 111.547 RONP75 259.344 RON

    Peste 100% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
2.302.416 RON
5.836.309 RON
13.723.012 RON
Profit net39.465 RON-824.411 RON-2.619.795 RON-1.723.718 RON-490.275 RON-438.290 RON-162.737 RON
Total active16.503.812 RON16.847.574 RON16.147.679 RON13.185.898 RON14.226.638 RON15.310.952 RON18.180.750 RON
Active imobilizate8.399.550 RON8.105.354 RON7.907.013 RON7.907.013 RON7.886.147 RON6.888.362 RON6.418.351 RON
Active circulante8.104.262 RON8.742.220 RON8.240.666 RON5.278.885 RON6.340.491 RON8.422.590 RON11.762.399 RON
Capitaluri proprii3.612.599 RON2.788.188 RON168.393 RON-1.555.326 RON-2.044.097 RON-2.782.069 RON-2.935.312 RON
Datorii totale11.373.089 RON12.589.009 RON14.508.909 RON13.270.847 RON14.802.379 RON16.624.218 RON19.647.106 RON
Număr mediu salariați4325549163