Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
S

SERALEX SRL

Mun. Dej, Cluj
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
11833588
Nr. reg.
J1999000707129
Înființată
10 iun. 1999
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Cod CAEN
3811

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

4,8 mil. RON

2025

Profit net

121,1 K RON

2025

Angajați

8

2025

Înființată

1999

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
3811
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Administrație fiscală
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Contracte de achiziții publice

Atribuiri înregistrate

11

Valoare totală atribuită

24.151 RON

Autorități contractante

3

Atribuiri publicate între 26 mar. 2021 și 7 oct. 2025.

DA39027895SEAP
Potrivit după CUI

TABLA DE 10

Autoritatea contractantă
MUNICIPIUL DEJ
Valoare atribuită:
2.196 RON
Publicat:
7 oct. 2025
DA38281990SEAP
Potrivit după CUI

TABLA 3

Autoritatea contractantă
MUNICIPIUL DEJ
Valoare atribuită:
424 RON
Publicat:
5 iun. 2025
DA37679075SEAP
Potrivit după CUI

OTEL LAT

Autoritatea contractantă
MUNICIPIUL DEJ
Valoare atribuită:
1.262 RON
Publicat:
17 mar. 2025
DA36344944SEAP
Potrivit după CUI

TEAVA

Autoritatea contractantă
MUNICIPIUL DEJ
Valoare atribuită:
1.297 RON
Publicat:
23 aug. 2024
DA35779426SEAP
Potrivit după CUI

TEAVA SI TABLA

Autoritatea contractantă
MUNICIPIUL DEJ
Valoare atribuită:
3.214 RON
Publicat:
23 mai 2024
DA30987426SEAP
Potrivit după CUI

Teava otel 710mm

Autoritatea contractantă
Compania de Apa Somes S.A.
Valoare atribuită:
1.972 RON
Publicat:
11 iul. 2022
DA30072425SEAP
Potrivit după CUI

OTEL ROTUND

Autoritatea contractantă
MUNICIPIUL DEJ
Valoare atribuită:
946 RON
Publicat:
3 mar. 2022
DA29519359SEAP
Potrivit după CUI

REPARATIE INSTALATII HIDRAULICE

Autoritatea contractantă
MUNICIPIUL DEJ
Valoare atribuită:
1.200 RON
Publicat:
10 dec. 2021
DA28254045/DA28254045SEAP
Potrivit după CUI

OTEL ROTUND

Autoritatea contractantă
Serviciul Public de Salubrizare al Orasului Targu Lapus
Valoare atribuită:
2.761 RON
Publicat:
23 iun. 2021
DA27872297/DA27872297SEAP
Potrivit după CUI

TEAVA 40X20X2

Autoritatea contractantă
Serviciul Public de Salubrizare al Orasului Targu Lapus
Valoare atribuită:
6.839 RON
Publicat:
28 apr. 2021
DA27656775/DA27656775SEAP
Potrivit după CUI

INSULA PNEUMATICA ELECTROVALVE

Autoritatea contractantă
MUNICIPIUL DEJ
Valoare atribuită:
2.040 RON
Publicat:
26 mar. 2021

Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.

Istoric

  1. Nr. TVA4 aug. 2026
    (gol)→RO11833588
  2. Nr. înregistrare4 aug. 2026
    J1999000707129→J12/707/1999
  3. Localitate4 aug. 2026
    Municipiul Dej→Mun. Dej
  4. Adresă4 aug. 2026
    Str. BISTRIŢEI, Nr. 12E→Str. Bistriţei, nr. 12E
  5. Fax4 aug. 2026
    (gol)→0264212000
  6. Plătitor de TVA4 aug. 2026
    false→true
  7. Formă juridică4 aug. 2026
    SRL→SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
  8. Formă de organizare4 aug. 2026
    (gol)→PERSOANA JURIDICA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Bistriţei, nr. 12E, Mun. Dej, Cluj, Romania
Telefon
0745611789
Fax
0264212000
Data înregistrării
1999-06-10

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/11833588

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei SERALEX SRL este 11833588, iar codul de TVA este RO11833588.

SERALEX SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J1999000707129, din data de 1999-06-10.

SERALEX SRL are sediul social la adresa Str. Bistriţei, nr. 12E, Mun. Dej, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 3811 — activitate nespecificată.

Da, SERALEX SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 1999-06-10.

Da, conform datelor publice ANAF, SERALEX SRL este activă.

În 2025, SERALEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.780.661 RON, cu 8 angajați.

Companii similare

RECICLARE PLUS SRL
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DIADI LOGISTIC SRL
Sat Hodişu Com. Poieni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NOUA DYNASTY SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
STRICT PREST SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SERGENT PAPER SRL
Sat Suceagu Com. Baciu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
COMUNAL ECO SRL
Sat Baciu, Comuna Baciu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BRANTNER SERVICII ECOLOGICE SRL
Mun. Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
FLORISAL SA
Mun. Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
RECICLARE PLUS SRLMun. Cluj-NapocaCluj—
DIADI LOGISTIC SRLSat Hodişu Com. PoieniCluj—
NOUA DYNASTY SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujColectarea deșeurilor nepericuloase
STRICT PREST SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujColectarea deșeurilor nepericuloase
SERGENT PAPER SRLSat Suceagu Com. BaciuCluj—
COMUNAL ECO SRLSat Baciu, Comuna BaciuClujColectarea deșeurilor nepericuloase
BRANTNER SERVICII ECOLOGICE SRLMun. Cluj-NapocaCluj—
FLORISAL SAMun. Cluj-NapocaCluj—

Contact

0745611789

Str. Bistriţei, nr. 12E · Mun. Dej, Cluj

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
4.780.661 RON−49%
Profit net
121.140 RON−17%
Angajați
8
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
10 iun. 1999
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj

Verificat ultima dată la 4 aug. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Dej
  • Firme cu CAEN 3811
  • Plătitor de TVAdin 10.06.1999

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-04.

  • Cifra de afaceri a scăzut cu 49% în 2025

Cifră de afaceri

4.780.661 RON

-49,1%

Profit net

121.140 RON

-16,8%

Capitaluri proprii

9.481.306 RON

1,3%

Număr mediu salariați

8

-20,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 8.575.566 RON

71din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateAcceptabilă15/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
4,92

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
4,92

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
14,8 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
2,5 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
1,1 %
Cifră de afaceri / salariat
597.583 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 89 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 38), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri4.780.661 RON
    P25 138.290 RONMediană 511.213 RONP75 3.197.963 RON

    Peste 84% dintre firmele comparabile

  • Profit net121.140 RON
    P25 -11.542 RONMediană 22.364 RONP75 104.697 RON

    Peste 78% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați8
    P25 1Mediană 2P75 6

    Peste 81% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat597.583 RON
    P25 128.250 RONMediană 218.198 RONP75 625.764 RON

    Peste 73% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri8.815.576 RON12.370.741 RON15.918.308 RON5.978.997 RON4.892.537 RON7.052.784 RON2.721.298 RON2.904.492 RON6.022.394 RON7.075.117 RON6.927.362 RON6.717.419 RON13.892.061 RON13.857.039 RON12.172.995 RON9.400.794 RON4.780.661 RON
Profit net489.654 RON675.560 RON888.465 RON-127.129 RON113.323 RON53.893 RON5.372 RON11.010 RON662.164 RON496.926 RON236.087 RON323.458 RON586.359 RON958.666 RON817.233 RON145.668 RON121.140 RON
Total active4.381.560 RON5.926.783 RON6.094.491 RON5.850.885 RON10.946.598 RON6.889.007 RON7.034.873 RON7.064.747 RON7.800.975 RON8.371.436 RON8.427.496 RON8.511.871 RON7.974.700 RON9.418.257 RON10.999.710 RON10.358.859 RON11.126.748 RON
Active imobilizate1.535.026 RON1.888.016 RON2.253.198 RON3.154.179 RON3.066.320 RON2.815.920 RON2.779.227 RON2.167.102 RON2.431.568 RON2.165.699 RON1.884.130 RON1.691.850 RON1.784.897 RON2.128.328 RON2.179.896 RON2.633.374 RON3.023.639 RON
Active circulante2.846.534 RON4.038.767 RON3.841.293 RON2.696.706 RON7.880.278 RON4.073.087 RON4.255.646 RON4.897.645 RON5.369.407 RON6.205.737 RON6.543.366 RON6.820.021 RON6.189.803 RON7.289.929 RON8.819.814 RON7.725.485 RON8.103.109 RON
Capitaluri proprii3.150.018 RON3.335.928 RON4.204.053 RON4.092.334 RON4.205.657 RON4.259.550 RON4.564.922 RON4.575.932 RON5.238.096 RON5.734.559 RON5.932.776 RON6.256.234 RON6.842.593 RON7.801.259 RON8.618.492 RON9.359.324 RON9.481.306 RON
Datorii totale1.236.220 RON2.590.855 RON1.890.438 RON1.762.748 RON6.738.027 RON2.691.955 RON2.730.218 RON2.505.296 RON2.562.879 RON2.636.877 RON2.494.720 RON2.255.637 RON1.132.107 RON1.616.998 RON2.374.699 RON999.535 RON1.645.442 RON
Număr mediu salariați1821212118141281013141312109108