Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 25 oct. 2024 și 25 oct. 2024.
Italia – Diferite produse chimice – Fornitura, trasporto e travaso di soluzioni defosfatanti negli impianti di depurazione gestiti da CAP EVOLUTION S.R.L.
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/11837130
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
189.161 RON
Profit net
408 RON
Capitaluri proprii
-157.927 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 174.600 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 57.494 RON | 45.604 RON | 52.077 RON | 51.756 RON | 50.586 RON | 54.556 RON | 73.036 RON | 82.539 RON | 83.255 RON | 89.493 RON | 91.051 RON | 112.254 RON | 99.411 RON | 144.700 RON | 148.710 RON | 198.972 RON | 189.161 RON |
| Profit net | -2.841 RON | -6.003 RON | -11.028 RON | -10.568 RON | -9.777 RON | -8.312 RON | -4.765 RON | -6.991 RON | -8.231 RON | -8.817 RON |
Comparație cu 4004 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -14.041 RON |
| -6.379 RON |
| -6.378 RON |
| -11.495 RON |
| -7.864 RON |
| 15.032 RON |
| 408 RON |
| Total active | 3.206 RON | 2.240 RON | 3.283 RON | 4.815 RON | 2.976 RON | 5.006 RON | 5.850 RON | 4.523 RON | 4.397 RON | 4.329 RON | 2.155 RON | 2.358 RON | 4.957 RON | 4.074 RON | 8.457 RON | 9.748 RON | 14.084 RON |
|---|
| Active circulante | 3.206 RON | 2.240 RON | 3.283 RON | 4.815 RON | 2.976 RON | 5.006 RON | 5.850 RON | 4.523 RON | 4.397 RON | 4.329 RON | 2.155 RON | 2.358 RON | 4.957 RON | 4.074 RON | 8.457 RON | 9.748 RON | 14.084 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -52.718 RON | -58.721 RON | -69.750 RON | -80.318 RON | -90.095 RON | -98.407 RON | -103.172 RON | -110.163 RON | -118.394 RON | -127.210 RON | -141.251 RON | -147.630 RON | -154.008 RON | -165.503 RON | -173.367 RON | -158.335 RON | -157.927 RON |
|---|
| Datorii totale | 55.924 RON | 60.961 RON | 73.033 RON | 85.133 RON | 93.071 RON | 103.413 RON | 109.022 RON | 114.686 RON | 122.791 RON | 131.539 RON | 143.406 RON | 149.988 RON | 158.965 RON | 169.577 RON | 181.824 RON | 168.083 RON | 172.011 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|