Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 14 apr. 2017 și 14 apr. 2017.
Constructie website
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/11870896
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: ALEXANDRU CONSTANŢA
Prin: ALEXANDRU CĂTĂLIN
Prin: ALEXANDRU CĂTĂLIN
Prin: ALEXANDRU CĂTĂLIN
Prin: ALEXANDRU CĂTĂLIN
Prin: ALEXANDRU CĂTĂLIN
Prin: ALEXANDRU CĂTĂLIN
Prin: ALEXANDRU CĂTĂLIN
Prin: ALEXANDRU CONSTANŢA
Prin: ALEXANDRU CĂTĂLIN
Prin: ALEXANDRU CĂTĂLIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
6.178 RON
Profit net
-1.333 RON
Capitaluri proprii
587.400 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 83.842 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 51.822 RON | 28.209 RON | 31.636 RON | 57.679 RON | 74.030 RON | 114.987 RON | 121.522 RON | 96.085 RON | 92.165 RON | 71.747 RON | 6.178 RON |
| Profit net | 12.723 RON | 7.116 RON | -1.498 RON | -384 RON | 52.670 RON | 88.346 RON | 101.060 RON | 83.235 RON | 69.675 RON | 55.192 RON | -1.333 RON |
| Total active | 118.172 RON | 119.995 RON | 118.308 RON | 121.874 RON | 194.948 RON | 280.962 RON | 381.793 RON | 465.366 RON | 540.558 RON | 588.754 RON | 587.400 RON |
Comparație cu 149 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2020.
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 529 RON | 529 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 117.643 RON | 119.466 RON | 118.308 RON | 121.874 RON | 194.948 RON | 280.962 RON | 381.793 RON | 465.366 RON | 540.558 RON | 588.754 RON | 587.400 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 108.129 RON | 115.245 RON | 113.747 RON | 116.358 RON | 191.006 RON | 279.353 RON | 380.413 RON | 463.867 RON | 533.541 RON | 588.733 RON | 587.400 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.043 RON | 4.750 RON | 4.561 RON | 5.516 RON | 3.942 RON | 1.609 RON | 1.380 RON | 1.499 RON | 7.017 RON | 21 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|