Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 19 mai 2016 și 10 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 42 atribuiri.
Servici de deratizare, dezinfectie, dezinsectie
servicii de deratizare pentru combaterea daunatori
servicii de deratizare pentru combaterea daunatori
Servicii de deratizare
servicii de deratizare pentru combaterea daunatori
Servici de dezinfectie
Servici de deratizare, dezinfectie, dezinsectie
Servicii de dezinsectie
Servicii de deratizare, dezinfectie, dezinsectie
Servicii de deratizare, dezinfectie,dezinsectie
Servici de dezinfectie
Servici de dezinfectie
Servici de dezinfectie
servicii de dezinsectie -dezinfectie la sediul autoritatii contractante in Craiova
Servicii de deratizare, dezinfectie, dezinsectie
Servici de dezinfectie
Servicii de deratizare, dezinfectie, dezinsectie
Servicii de dezinsectie
Servici de dezinfectie
Servicii de dezinfectie
Servicii de dezinfectie
Servicii de dezinfectie
Servicii de dezinfectie
Servicii de dezinfectie
Servicii de dezinfectie pentru luna noiembrie 2020
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 28 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/11988850
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-28.
Cifră de afaceri
247.315 RON
Profit net
45.263 RON
Capitaluri proprii
-12.781 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 183.116 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 91.914 RON | 84.024 RON | 82.188 RON | 138.815 RON | 147.638 RON | 175.878 RON | 174.744 RON | 140.481 RON | 136.095 RON | 127.399 RON | 140.925 RON | 145.631 RON | 98.240 RON | 122.860 RON | 128.494 RON | 206.567 RON | 247.315 RON |
| Profit net | -9.909 RON | -27.939 RON | -15.760 RON | -18.633 RON | -23.559 RON | 1.975 RON | -338 RON | -5.960 RON | 1.389 RON | -16.066 RON |
Comparație cu 131 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.653 RON |
| 15.548 RON |
| 11.457 RON |
| 13.483 RON |
| 15.546 RON |
| 30.191 RON |
| 45.263 RON |
| Total active | 29.398 RON | 30.150 RON | 30.082 RON | 32.988 RON | 24.253 RON | 36.129 RON | 44.272 RON | 36.069 RON | 30.464 RON | 38.754 RON | 22.931 RON | 21.154 RON | 37.585 RON | 18.365 RON | 49.374 RON | 51.556 RON | 100.565 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 29.398 RON | 30.150 RON | 30.082 RON | 32.988 RON | 24.253 RON | 36.129 RON | 44.272 RON | 36.069 RON | 30.464 RON | 38.754 RON | 22.931 RON | 21.154 RON | 37.585 RON | 18.365 RON | 49.374 RON | 51.556 RON | 100.565 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -41.866 RON | -69.805 RON | -85.565 RON | -104.198 RON | -127.836 RON | -125.946 RON | -126.285 RON | -132.246 RON | -130.855 RON | -146.922 RON | -144.269 RON | -128.721 RON | -117.264 RON | -103.781 RON | -88.235 RON | -58.044 RON | -12.781 RON |
|---|
| Datorii totale | 71.264 RON | 99.955 RON | 115.647 RON | 137.186 RON | 152.089 RON | 162.075 RON | 170.557 RON | 168.315 RON | 161.319 RON | 185.676 RON | 167.200 RON | 149.875 RON | 154.849 RON | 122.146 RON | 137.609 RON | 109.600 RON | 113.346 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 |
|---|