Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/12036784
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BERCEANU MARCEL
Prin: BERCEANU MARCEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
63.814 RON
Profit net
11.563 RON
Capitaluri proprii
11.813 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 72.225 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|
Comparație cu 10548 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 111.882 RON | 115.385 RON | 107.823 RON | 104.233 RON | 88.963 RON | 94.130 RON | 90.368 RON | 94.212 RON | 124.095 RON | 122.631 RON | 98.610 RON | 93.310 RON | 75.894 RON | 72.000 RON | 65.660 RON | 63.814 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 11.316 RON | 9.533 RON | 9.041 RON | 10.637 RON | 5.027 RON | 6.790 RON | 6.893 RON | 3.703 RON | 15.654 RON | 17.993 RON | 9.117 RON | 10.227 RON | 4.419 RON | 5.574 RON | 10.450 RON | 11.563 RON |
| Total active | 45.481 RON | 42.378 RON | 41.660 RON | 49.861 RON | 38.121 RON | 38.342 RON | 38.278 RON | 40.337 RON | 50.348 RON | 53.068 RON | 37.918 RON | 41.568 RON | 36.922 RON | 36.164 RON | 38.067 RON | 39.248 RON |
| Active imobilizate | — | 1.344 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 420 RON | 462 RON | 455 RON |
| Active circulante | 45.481 RON | 41.034 RON | 41.660 RON | 49.861 RON | 38.121 RON | 38.342 RON | 38.278 RON | 40.337 RON | 50.348 RON | 53.068 RON | 37.918 RON | 41.568 RON | 36.922 RON | 35.744 RON | 37.605 RON | 38.793 RON |
| Capitaluri proprii | 11.566 RON | 9.783 RON | 9.291 RON | 10.887 RON | 5.277 RON | 7.040 RON | 7.143 RON | 3.953 RON | 15.904 RON | 18.243 RON | 9.367 RON | 10.477 RON | 4.669 RON | 5.824 RON | 10.700 RON | 11.813 RON |
| Datorii totale | 33.915 RON | 32.595 RON | 32.369 RON | 38.974 RON | 32.844 RON | 31.302 RON | 31.135 RON | 36.384 RON | 34.444 RON | 34.825 RON | 28.551 RON | 31.091 RON | 32.253 RON | 30.340 RON | 27.392 RON | 27.460 RON |
| Număr mediu salariați | — | 0 | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |