Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 26 ian. 2016 și 15 dec. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 112 atribuiri.
RULMENTI PREMIUM conform ADV1508160
Rulmenti cu role (Rev.2)
Rulmenti cu role (Rev.2)
Rulmenti cu role (Rev.2)
Lot 2 - Rulmenți cu role cilindrice conform ADV1478240
Rulment
Rulment
Rulment
Rulmenti radiali cu bile pe un rand
Rulmenti radiali cu bile pe un rand
Rulmenti radiali axiali cu bile cu simplu efect
Rulmenti radiali cu role cilindrice pe un rand cu alezaj cilindric
Rulmenti radiali axiali cu bile
Rulmenti radiali axiali cu role conice pe un rand
Rulmenti 6309 zz 6 buc și 6305 zz 8 buc
Rulment - seria 29332 M - NIS
Rulmenti premium
Rulmenti premium
FURNIZARE PIESE SCHIMB PENTRU MORI CARBUNE TIP MPS 212
Rulment NA 4907 V
Contract subsecvent de furnizare rulmenti
Acord cadru furnizare rulmenti
Bucse rulmenti
Rulmenti radiali cu role cilindrice pe un rand cu alezaj cilindric
Contract RULMENTI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/12037720
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-27.
Cifră de afaceri
842.090 RON
Profit net
267.688 RON
Capitaluri proprii
1.810.901 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 730.921 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.178.692 RON | 878.306 RON | 1.159.239 RON | 1.592.383 RON | 837.457 RON | 1.156.366 RON | 1.612.902 RON | 1.041.737 RON | 1.803.550 RON | 778.592 RON | 910.101 RON | 952.510 RON | 751.840 RON | 1.048.421 RON | 586.191 RON | 525.096 RON | 842.090 RON |
| Profit net | -20.522 RON | -87.416 RON | -15.090 RON | 60.342 RON | -1.076.930 RON | 206.654 RON | 211.328 RON | 41.225 RON | 255.541 RON | -95.240 RON |
Comparație cu 2436 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.940 RON |
| -4.771 RON |
| 64.433 RON |
| 284.887 RON |
| -6.281 RON |
| 76.655 RON |
| 267.688 RON |
| Total active | 5.504.232 RON | 5.597.182 RON | 6.113.698 RON | 6.855.981 RON | 5.513.813 RON | 6.239.767 RON | 7.567.443 RON | 7.454.647 RON | 8.414.758 RON | 8.191.074 RON | 8.376.783 RON | 8.552.589 RON | 8.764.363 RON | 9.299.209 RON | 9.322.176 RON | 9.036.854 RON | 9.191.562 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 242 RON | 66.706 RON | 169.916 RON | 147.417 RON | 105.209 RON | 88.003 RON | 83.298 RON | 90.892 RON | 102.820 RON | 101.313 RON |
|---|
| Active circulante | 5.504.232 RON | 5.597.182 RON | 6.113.698 RON | 6.855.981 RON | 5.513.813 RON | 6.239.767 RON | 7.567.443 RON | 7.454.405 RON | 8.348.052 RON | 8.021.158 RON | 8.229.366 RON | 8.447.380 RON | 8.676.360 RON | 9.215.911 RON | 9.231.284 RON | 8.934.034 RON | 9.090.249 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.455.153 RON | 1.367.738 RON | 1.352.647 RON | 1.303.290 RON | -114.304 RON | 118.939 RON | 330.267 RON | 471.951 RON | 727.492 RON | 632.252 RON | 637.192 RON | 632.421 RON | 696.855 RON | 981.742 RON | 975.461 RON | 1.543.214 RON | 1.810.901 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.049.079 RON | 4.229.444 RON | 4.761.051 RON | 5.581.743 RON | 5.644.609 RON | 6.127.280 RON | 7.237.176 RON | 6.982.696 RON | 7.687.266 RON | 7.558.822 RON | 7.739.591 RON | 7.920.168 RON | 8.067.508 RON | 8.317.467 RON | 8.346.715 RON | 7.493.640 RON | 7.380.661 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|