Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 30 ian. 2017 și 28 mar. 2019.
Se afișează cele mai recente 25 din 69 atribuiri.
VASELINA, ULEI SI FILTRE PENTRU BULDOEXCAVATOR CAT
ACHIZITII CONSUMABILE AUTO
ACHIZITIE CONSUMABILE AUTO
ACHIZITIE COMBUSTIBIL
Rola verticala taf
Pompa hidraulica
Ulei mobil
Flansa antrenare pompa
Rola orizontala taf
Kit ambreiaj Ford
Tampon vibratii
SPRAY CONTACT CLEAN 400ML
VASELINA LITOL UM185 4KG
CAPTATOR PRAF U650
ANTIGEL G12 1.5L
SIMERING 12012521
SIMERING 40X60X7
CUPLAJ RAPID DN12
ULEI MOBIL DELVAC MX 15W40 4L
FILTRU COMBUSTIBIL RT6
Piulita M16*1.5
FURTUN UMFLAT 18M
FILTRU ULEI P550486
CUPLAJ RAPID TEU DN8
SURUB M10X50+PIULITA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/12147294
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.337.880 RON
Profit net
43.309 RON
Capitaluri proprii
405.296 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.099.277 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 405.586 RON | 276.655 RON | 206.894 RON | 278.885 RON | 359.563 RON | 453.717 RON | 467.077 RON | 491.568 RON | 527.639 RON | 443.017 RON | 588.546 RON | 657.202 RON | 788.321 RON | 847.491 RON | 899.397 RON | 1.108.519 RON | 1.337.880 RON |
| Profit net | -19.504 RON | -21.122 RON | -10.134 RON | -9.843 RON | -3.861 RON | 25.645 RON | 25.348 RON | 23.993 RON | 846 RON | 22.531 RON | 48.607 RON |
Comparație cu 354 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 61.936 RON |
| 79.344 RON |
| 42.719 RON |
| -29.802 RON |
| 82.401 RON |
| 43.309 RON |
| Total active | 575.130 RON | 516.919 RON | 273.073 RON | 394.073 RON | 365.076 RON | 224.108 RON | 262.685 RON | 342.047 RON | 323.094 RON | 369.834 RON | 461.647 RON | 521.918 RON | 561.030 RON | 550.332 RON | 389.023 RON | 416.207 RON | 881.544 RON |
|---|
| Active imobilizate | 57.959 RON | 45.556 RON | 35.388 RON | 21.302 RON | 6.772 RON | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 382.446 RON |
|---|
| Active circulante | 517.171 RON | 471.363 RON | 237.685 RON | 372.771 RON | 358.304 RON | 224.108 RON | 262.685 RON | 342.047 RON | 323.094 RON | 369.834 RON | 461.647 RON | 521.918 RON | 561.030 RON | 550.332 RON | 389.023 RON | 416.207 RON | 499.098 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 91.975 RON | 70.852 RON | 60.717 RON | 50.875 RON | 47.014 RON | 62.626 RON | 87.974 RON | 111.967 RON | 112.813 RON | 135.344 RON | 183.951 RON | 245.887 RON | 325.230 RON | 365.765 RON | 335.963 RON | 380.319 RON | 405.296 RON |
|---|
| Datorii totale | 483.155 RON | 446.067 RON | 212.356 RON | 343.198 RON | 318.062 RON | 161.482 RON | 174.711 RON | 230.080 RON | 210.281 RON | 234.490 RON | 277.696 RON | 276.031 RON | 235.800 RON | 184.567 RON | 53.060 RON | 35.888 RON | 476.248 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|