Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/12229548
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PETRESCU TRAIAN RAZVAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
13.985 RON
Profit net
-1.204 RON
Capitaluri proprii
-66.133 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2019 (regresie liniară pe anii raportați): 38.421 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 24 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 35), pentru anul 2018.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 7.903 RON | 0 RON | 0 RON | 13.306 RON | — | 56.525 RON | 32.272 RON | 13.985 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | — | -846 RON | -2.260 RON | -26.144 RON | -10.524 RON | 9.605 RON | -262 RON | 19.454 RON | -15.453 RON | 7.947 RON | -697 RON | -943 RON | -760 RON | -8.015 RON | -5.063 RON | -430 RON | -1.204 RON |
| Total active | 10.563 RON | 10.669 RON | 10.415 RON | 13.311 RON | 13.687 RON | 12.371 RON | 12.060 RON | 38.548 RON | 23.756 RON | 26.419 RON | 23.521 RON | 22.578 RON | 22.316 RON | 23.083 RON | 15.513 RON | 15.083 RON | 13.879 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.775 RON | 1.775 RON | 1.775 RON | 1.775 RON |
| Active circulante | 10.563 RON | 10.669 RON | 10.415 RON | 13.311 RON | 13.687 RON | 12.371 RON | 12.060 RON | 38.548 RON | 23.756 RON | 26.419 RON | 23.521 RON | 22.578 RON | 22.316 RON | 21.308 RON | 13.738 RON | 13.308 RON | 12.104 RON |
| Capitaluri proprii | -30.556 RON | -31.402 RON | -33.662 RON | -59.807 RON | -70.331 RON | -60.726 RON | -60.988 RON | -41.514 RON | -56.967 RON | -49.020 RON | -49.717 RON | -50.660 RON | -51.419 RON | -59.435 RON | -64.499 RON | -64.929 RON | -66.133 RON |
| Datorii totale | 41.119 RON | 42.071 RON | 44.077 RON | 73.118 RON | 84.018 RON | 73.097 RON | 73.048 RON | 80.062 RON | 80.723 RON | 75.439 RON | 73.238 RON | 73.238 RON | 73.735 RON | 82.518 RON | 80.012 RON | 80.012 RON | 80.012 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 |