Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/1230660
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MOCAN IOSIF
Prin: MOCAN IOSIF
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
4.244 RON
Profit net
356 RON
Capitaluri proprii
-242.824 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 2326 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 229.393 RON | 114.552 RON | 40.039 RON | 76.336 RON | 23.451 RON | 27.008 RON | 45.313 RON | 28.992 RON | 40.354 RON | 27.047 RON | 69.838 RON | 5.226 RON | 5.941 RON | 9.344 RON | 10.604 RON | 8.002 RON | 4.244 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -8.479 RON | -29.562 RON | 6.184 RON | -84.957 RON | -12.422 RON | -21.625 RON | -6.974 RON | -24.133 RON | -30.435 RON | -66.649 RON | 2.394 RON | 52 RON | 1.158 RON | 2.066 RON | 1.452 RON | 1.037 RON | 356 RON |
| Total active | 326.278 RON | 288.801 RON | 290.936 RON | 202.732 RON | 213.379 RON | 206.899 RON | 225.987 RON | 269.967 RON | 243.181 RON | 159.933 RON | 98.921 RON | 94.828 RON | 94.822 RON | 75.223 RON | 64.016 RON | 54.875 RON | 55.431 RON |
| Active imobilizate | 8.747 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 1.173 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Active circulante | 317.531 RON | 288.801 RON | 290.936 RON | 202.732 RON | 213.379 RON | 206.899 RON | 225.987 RON | 269.967 RON | 243.181 RON | 159.933 RON | 97.748 RON | 94.828 RON | 94.822 RON | 75.223 RON | 64.016 RON | 54.875 RON | 55.431 RON |
| Capitaluri proprii | 19.235 RON | -10.327 RON | -4.143 RON | -89.101 RON | -101.523 RON | -123.149 RON | -130.123 RON | -154.255 RON | -184.690 RON | -251.340 RON | -248.946 RON | -248.894 RON | -247.736 RON | -245.670 RON | -244.217 RON | -243.180 RON | -242.824 RON |
| Datorii totale | 307.043 RON | 299.128 RON | 295.079 RON | 291.833 RON | 314.902 RON | 330.048 RON | 356.110 RON | 424.222 RON | 427.871 RON | 411.273 RON | 347.867 RON | 343.722 RON | 342.558 RON | 320.893 RON | 308.233 RON | 298.055 RON | 298.255 RON |
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |