Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1239805
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PILCA GABRIEL IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
689.194 RON
Profit net
-78.616 RON
Capitaluri proprii
-81.925 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 653.302 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 441.599 RON | 384.892 RON | 443.055 RON | 560.828 RON | 260.834 RON | 234.403 RON | 294.739 RON | 399.969 RON | 440.098 RON | 444.757 RON | 452.202 RON | 469.861 RON | 414.586 RON | 615.615 RON | 721.671 RON | 757.344 RON | 689.194 RON |
| Profit net | 22.116 RON | -341 RON | 6.175 RON | 12.672 RON | 651 RON | 3.033 RON | 1.515 RON | -37.548 RON | -13.140 RON | -8.907 RON | -56.457 RON |
Comparație cu 87 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 75), pentru anul 2025.
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 2% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 8.152 RON |
| -2.690 RON |
| 14.709 RON |
| 29.402 RON |
| -54.819 RON |
| -78.616 RON |
| Total active | 123.107 RON | 140.239 RON | 114.514 RON | 144.257 RON | 131.103 RON | 123.708 RON | 138.386 RON | 107.080 RON | 101.529 RON | 99.135 RON | 28.112 RON | 46.039 RON | 40.483 RON | 38.614 RON | 71.120 RON | 74.786 RON | 62.503 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 47.796 RON | 47.276 RON | 46.965 RON | 46.757 RON | 46.341 RON | 45.925 RON | 45.562 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 123.107 RON | 140.239 RON | 114.514 RON | 96.461 RON | 83.827 RON | 76.743 RON | 91.629 RON | 60.739 RON | 55.604 RON | 53.573 RON | 28.112 RON | 46.039 RON | 40.483 RON | 38.614 RON | 71.120 RON | 74.786 RON | 62.503 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 94.412 RON | 94.071 RON | 106.277 RON | 112.773 RON | 113.425 RON | 116.458 RON | 117.972 RON | 80.442 RON | 67.301 RON | 58.395 RON | 1.938 RON | 10.089 RON | 7.399 RON | 22.108 RON | 51.510 RON | -3.309 RON | -81.925 RON |
|---|
| Datorii totale | 28.695 RON | 46.168 RON | 8.237 RON | 31.484 RON | 17.678 RON | 7.250 RON | 20.414 RON | 26.638 RON | 34.228 RON | 40.740 RON | 26.174 RON | 35.950 RON | 33.084 RON | 16.506 RON | 19.610 RON | 78.095 RON | 144.428 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|