Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/12522229
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-03.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: TANASE VALENTIN
Prin: TANASE VALENTIN
Prin: TANASE VALENTIN
Prin: TANASE VALENTIN
Prin: TANASE VALENTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
200 RON
Profit net
-12 RON
Capitaluri proprii
-40.785 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 34.000 RON | 38.650 RON | 7.200 RON | 20.300 RON | 12.100 RON | 8.150 RON | 8.500 RON | -1.113 RON | 4.500 RON | — | — | — | — | — | 200 RON | — | — |
| Profit net | -3.933 RON | -2.507 RON | -11.895 RON | 497 RON | -4.063 RON | -4.176 RON | -2.858 RON | -4.145 RON | 2.178 RON | -1.605 RON | -1.023 RON |
Comparație cu 3223 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2023.
Peste 3% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -1.031 RON |
| -1.067 RON |
| -1.045 RON |
| -842 RON |
| -498 RON |
| -12 RON |
| Total active | 44.718 RON | 5.561 RON | 6.528 RON | 22.406 RON | 11.655 RON | 8.952 RON | 5.114 RON | 3.514 RON | 7.354 RON | 5.619 RON | 4.623 RON | 3.379 RON | 2.164 RON | 1.101 RON | 689 RON | 357 RON | 345 RON |
|---|
| Active imobilizate | 751 RON | 651 RON | 560 RON | 470 RON | 3.806 RON | 285 RON | 33 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 43.967 RON | 4.910 RON | 5.968 RON | 21.936 RON | 7.849 RON | 8.667 RON | 5.081 RON | 3.514 RON | 7.354 RON | 5.619 RON | 4.623 RON | 3.379 RON | 2.164 RON | 1.101 RON | 689 RON | 357 RON | 345 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -6.692 RON | -9.200 RON | -21.095 RON | -20.598 RON | -24.661 RON | -28.837 RON | -31.695 RON | -35.840 RON | -33.662 RON | -35.267 RON | -36.289 RON | -37.320 RON | -38.388 RON | -39.432 RON | -40.275 RON | -40.773 RON | -40.785 RON |
|---|
| Datorii totale | 51.410 RON | 14.761 RON | 27.623 RON | 43.004 RON | 37.287 RON | 41.350 RON | 39.274 RON | 40.702 RON | 41.472 RON | 40.886 RON | 40.912 RON | 40.699 RON | 40.552 RON | 40.533 RON | 40.964 RON | 41.130 RON | 41.130 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|