Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

SC

SIAS CLOTHING IND SRL

Municipiul Târgu Mureş, Mureş
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
12888930
Nr. reg.
J26/215/2000
Înființată
4 nov. 2000
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
1419

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

8,1 mil. RON

2025

Profit net

1,1 mil. RON

2025

Angajați

50

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
1419 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Mureş

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 11/04/2000

    Înființarea companiei

  2. 2000-04-11

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Str. CĂLĂRAŞILOR, Nr. 94, Sector 0, CP 4300, Municipiul Târgu Mureş, Mureş, Romania
Telefon
0265250851
Fax
0265250851
Cod poștal
540320
Data înregistrării
11/04/2000

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/12888930

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei SIAS CLOTHING IND SRL este 12888930.

SIAS CLOTHING IND SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J26/215/2000, din data de 11/04/2000.

SIAS CLOTHING IND SRL are sediul social la adresa Str. Str. CĂLĂRAŞILOR, Nr. 94, Sector 0, CP 4300, Municipiul Târgu Mureş, Mureş, România.

Activitatea principală este CAEN 1419 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a..

Da, SIAS CLOTHING IND SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2000-04-11.

Da, conform datelor publice ANAF, SIAS CLOTHING IND SRL este activă.

În 2025, SIAS CLOTHING IND SRL a raportat o cifră de afaceri de 8.081.744 RON, cu 50 angajați.

Companii similare

HUNGANT SRL
Sat Corunca, Comuna Corunca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MARCOLEV EXIM SRL
Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş
Același județ
Vezi profilul
GRADUATION FACTORY S.R.L.
Municipiul Reghin
Același județ
Vezi profilul
ARES SRL
Municipiul Târgu Mureş
Același județ
Vezi profilul
SABADEAN PROD SRL
Sat Livezeni, Comuna Livezeni
Același județ
Vezi profilul
ALPIN SRL
Loc. Ungheni, Oraş Ungheni
Același județ
Vezi profilul
CINQUE AMICI LEATHER S.R.L.
Sat Corunca, Comuna Corunca
Același județ
Vezi profilul
CDM ACTIV PROD SRL
Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
HUNGANT SRLSat Corunca, Comuna CoruncaMureşFabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
MARCOLEV EXIM SRLSat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de MureşMureşFabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
GRADUATION FACTORY S.R.L.Municipiul ReghinMureşFabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
ARES SRLMunicipiul Târgu MureşMureşFabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
SABADEAN PROD SRLSat Livezeni, Comuna LivezeniMureşFabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
ALPIN SRLLoc. Ungheni, Oraş UngheniMureşFabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
CINQUE AMICI LEATHER S.R.L.Sat Corunca, Comuna CoruncaMureşFabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
CDM ACTIV PROD SRLSat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşMureşFabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.

Contact

0265250851

Str. Str. CĂLĂRAŞILOR, Nr. 94, Sector 0, CP 4300 · Municipiul Târgu Mureş, Mureş

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
8.081.744 RON−8%
Profit net
1.101.034 RON−22%
Angajați
50
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
11 apr. 2000
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Mureş

Verificat ultima dată la 26 oct. 2026

Explorează

  • Firme din Mureş
  • Firme din Târgu Mureș
  • Firme cu același domeniu: Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
  • Plătitor de TVAdin 11.04.2000

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • ARES SRLMureş

    Prin: TODEA MARIUS

  • ASIS GROUP SRLMureş

    Prin: TODEA MARIUS

  • COFFE BREAK FLORA SRLAlba

    Prin: TODEA MARIUS

  • DOLLYMON INC SRLMureş

    Prin: TODEA MARIUS

  • FILIP TRADE CONSULTING S.R.L.Alba

    Prin: TODEA MARIUS

  • MDT MOTION S.R.L.Bucureşti

    Prin: TODEA MARIUS

  • SHIRTS ONLY SRLMureş · radiată

    Prin: TODEA MARIUS

  • TODEA PAPER S.R.L.Alba

    Prin: TODEA MARIUS

  • TOKARI IMPEX SRLGorj · radiată

    Prin: TODEA MARIUS

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

Cifră de afaceri

8.081.744 RON

-7,8%

Profit net

1.101.034 RON

-21,8%

Capitaluri proprii

2.058.821 RON

20,3%

Număr mediu salariați

50

-12,3%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 10.904.946 RON

81din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
2,13

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
2,13

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
45,5 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
13,6 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
29,6 %
Cifră de afaceri / salariat
161.635 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 94 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri8.081.744 RON
    P25 75.052 RONMediană 245.485 RONP75 1.473.520 RON

    Peste 98% dintre firmele comparabile

  • Profit net1.101.034 RON
    P25 -8.832 RONMediană 11.263 RONP75 81.203 RON

    Peste 97% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați50
    P25 1Mediană 4P75 18

    Peste 91% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat161.635 RON
    P25 72.990 RONMediană 114.291 RONP75 160.279 RON

    Peste 76% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri1.863.359 RON2.158.241 RON2.984.706 RON3.145.470 RON5.622.886 RON6.498.013 RON7.272.956 RON7.544.748 RON8.076.748 RON8.500.382 RON8.649.380 RON8.973.988 RON7.314.376 RON8.839.735 RON10.585.287 RON8.769.887 RON8.081.744 RON
Profit net151.249 RON240.404 RON444.024 RON620.395 RON1.515.683 RON1.484.012 RON1.958.724 RON1.700.411 RON1.416.954 RON753.842 RON940.164 RON828.601 RON671.248 RON1.084.100 RON1.571.067 RON1.407.570 RON1.101.034 RON
Total active666.981 RON771.043 RON932.701 RON1.534.367 RON2.396.144 RON2.344.707 RON4.108.627 RON2.633.221 RON3.231.700 RON3.301.076 RON3.428.025 RON3.081.226 RON2.294.167 RON3.479.020 RON3.527.544 RON5.161.748 RON3.721.143 RON
Active imobilizate120.055 RON116.081 RON143.577 RON277.485 RON383.630 RON388.012 RON449.021 RON355.744 RON477.102 RON710.513 RON606.125 RON471.496 RON296.513 RON207.158 RON315.511 RON272.782 RON126.876 RON
Active circulante546.926 RON654.962 RON789.124 RON1.256.882 RON2.012.514 RON1.956.695 RON3.659.606 RON2.277.477 RON2.754.598 RON2.590.563 RON2.821.900 RON2.609.730 RON1.997.654 RON3.271.862 RON3.212.033 RON4.888.966 RON3.594.267 RON
Capitaluri proprii235.503 RON354.775 RON644.037 RON977.788 RON1.690.229 RON1.679.087 RON3.547.530 RON1.845.150 RON1.582.173 RON978.097 RON1.234.864 RON1.123.301 RON965.948 RON1.386.380 RON1.873.346 RON1.710.916 RON2.058.821 RON
Datorii totale431.683 RON416.518 RON289.015 RON556.985 RON706.196 RON670.328 RON578.192 RON802.854 RON1.666.714 RON2.346.300 RON2.215.593 RON1.983.647 RON1.357.765 RON2.120.460 RON1.685.602 RON3.480.179 RON1.691.405 RON
Număr mediu salariați6172848388919696847372685958635750

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă