Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/13337785
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MORAR DANIEL
Prin: MORAR DANIEL
Prin: MORAR DANIEL
Prin: MORAR DANIEL
Prin: MORAR DANIEL
Prin: MORAR DANIEL
Prin: MORAR DANIEL
Prin: MORAR DANIEL
Prin: MORAR DANIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
857.863 RON
Profit net
466.081 RON
Capitaluri proprii
466.321 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 650.543 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 2.243 RON | 58.164 RON | 101.674 RON | 140.267 RON | 203.165 RON | 219.951 RON | 257.704 RON | 295.068 RON | 233.232 RON | 298.461 RON | 290.618 RON | 295.033 RON | 796.331 RON | 857.863 RON |
| Profit net | -371 RON | -14 RON | 0 RON | 3 RON | 9.577 RON | 34.788 RON | 42.154 RON | 106.834 RON | 118.906 RON | 128.582 RON | 135.420 RON | 112.167 RON | 147.031 RON |
Comparație cu 77 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 61), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 157.926 RON |
| 157.313 RON |
| 460.049 RON |
| 466.081 RON |
| Total active | 11.858 RON | 11.844 RON | 11.844 RON | 12.012 RON | 21.865 RON | 61.377 RON | 104.759 RON | 114.979 RON | 234.344 RON | 339.136 RON | 151.694 RON | 262.445 RON | 408.840 RON | 162.736 RON | 163.833 RON | 514.332 RON | 505.125 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 12.063 RON | 7.685 RON | 3.217 RON | 868 RON | 6.848 RON | 63.902 RON |
|---|
| Active circulante | 11.858 RON | 11.844 RON | 11.844 RON | 12.012 RON | 21.865 RON | 61.377 RON | 104.759 RON | 114.979 RON | 234.344 RON | 339.136 RON | 151.694 RON | 250.382 RON | 401.155 RON | 159.519 RON | 162.965 RON | 507.484 RON | 441.223 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 8.835 RON | 8.821 RON | 8.821 RON | 8.824 RON | 18.401 RON | 53.055 RON | 95.210 RON | 107.075 RON | 225.981 RON | 331.405 RON | 136.299 RON | 248.466 RON | 395.497 RON | 158.167 RON | 157.554 RON | 460.110 RON | 466.321 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.023 RON | 3.023 RON | 3.023 RON | 3.188 RON | 3.464 RON | 8.322 RON | 9.549 RON | 7.904 RON | 8.363 RON | 7.731 RON | 15.395 RON | 13.979 RON | 13.343 RON | 4.569 RON | 6.279 RON | 54.222 RON | 38.804 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 |
|---|