Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

CT

CAROL TECH SRL

Sat Ghindari, Comuna Ghindari, Mureș
Activă Plătitor de TVA e-FacturaProfil nerevendicat
CUI
13396870
Nr. reg.
J26/515/2000
Înființată
26/09/2000
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
6420

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

637,9 K RON

2025

Profit net

839,9 K RON

2025

Angajați

2

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
6420 — Activități ale holdingurilor
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Unitatea Fiscală Orășenească Sovata

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2000-09-28

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 2024-01-01

    Înrolare în e-Factura

  3. 26/09/2000

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Nr. 332/B, Sector 0, CP 3288, Sat Ghindari, Comuna Ghindari, Mureș, Romania
Telefon
0265584184
Cod poștal
547265
Data înregistrării
26/09/2000

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/13396870

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei CAROL TECH SRL este 13396870.

CAROL TECH SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J26/515/2000, din data de 26/09/2000.

CAROL TECH SRL are sediul social la adresa Nr. 332/B, Sector 0, CP 3288, Sat Ghindari, Comuna Ghindari, Mureș, România.

Activitatea principală este CAEN 6420 — Activități ale holdingurilor.

Da, CAROL TECH SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2000-09-28.

Da, conform datelor publice ANAF, CAROL TECH SRL este activă.

În 2025, CAROL TECH SRL a raportat o cifră de afaceri de 637.852 RON, cu 2 angajați.

Companii similare

@CTIVE COMMUNICATIONS SRL
Municipiul Târgu Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PELIKAN SIX S.R.L.
Municipiul Târgu Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
FORA SERV SRL
Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PRIMA HOLDING GROUP S.R.L.
Municipiul Târgu Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SNP MANAGEMENT SERVICES S.R.L.
Municipiul Târgu Mureş
Același județ
Vezi profilul
PROSAT SERVICE SRL
Municipiul Târgu Mureş
Același județ
Vezi profilul
ATLAS HOLDING SRL
Municipiul Târgu Mureş
Același județ
Vezi profilul
SD VELO INVEST S.R.L.
Municipiul Târgu Mureş
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
@CTIVE COMMUNICATIONS SRLMunicipiul Târgu MureşMureşActivități ale holdingurilor
PELIKAN SIX S.R.L.Municipiul Târgu MureşMureşActivități ale holdingurilor
FORA SERV SRLSat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşMureşActivități ale holdingurilor
PRIMA HOLDING GROUP S.R.L.Municipiul Târgu MureşMureşActivități ale holdingurilor
SNP MANAGEMENT SERVICES S.R.L.Municipiul Târgu MureşMureşActivități ale holdingurilor
PROSAT SERVICE SRLMunicipiul Târgu MureşMureşActivități ale holdingurilor
ATLAS HOLDING SRLMunicipiul Târgu MureşMureşActivități ale holdingurilor
SD VELO INVEST S.R.L.Municipiul Târgu MureşMureşActivități ale holdingurilor

Contact

0265584184

Nr. 332/B, Sector 0, CP 3288 · Sat Ghindari, Comuna Ghindari, Mureș

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
637.852 RON−31%
Profit net
839.853 RON+581%
Angajați
2
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
28 sept. 2000
Înrolat e-Factura din
1 ian. 2024
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Unitatea Fiscală Orășenească Sovata

Verificat ultima dată la 26 oct. 2026

Explorează

  • Firme din Mureș
  • Firme din Ghindari
  • Firme cu același domeniu: Activități ale holdingurilor
  • Plătitor de TVAdin 28.09.2000
  • Înregistrat în RO e-Facturadin 01.01.2024

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-26.

  • Cifra de afaceri a scăzut cu 31% în 2025
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.95) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

637.852 RON

-31,3%

Profit net

839.853 RON

581,3%

Capitaluri proprii

2.080.353 RON

-0,0%

Număr mediu salariați

2

100,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.560.071 RON

70din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,95

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,95

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
21 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
131,7 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
31,9 %
Cifră de afaceri / salariat
318.926 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 40 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri637.852 RON
    P25 97.676 RONMediană 228.164 RONP75 1.975.952 RON

    Peste 65% dintre firmele comparabile

  • Profit net839.853 RON
    P25 7.426 RONMediană 108.319 RONP75 839.935 RON

    Peste 75% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați2
    P25 1Mediană 2P75 4

    Peste 61% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat318.926 RON
    P25 162.386 RONMediană 316.642 RONP75 483.930 RON

    Peste 56% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri2.809.545 RON2.869.099 RON3.454.301 RON4.814.495 RON4.218.000 RON3.232.199 RON4.728.641 RON4.203.915 RON3.370.672 RON3.903.370 RON4.652.202 RON3.095.891 RON4.727.307 RON721.550 RON10.697.682 RON928.839 RON637.852 RON
Profit net589.749 RON504.121 RON722.725 RON1.270.442 RON892.513 RON625.966 RON1.353.063 RON968.479 RON612.029 RON946.869 RON934.427 RON705.270 RON1.218.009 RON47.090 RON2.262.421 RON-174.498 RON839.853 RON
Total active1.578.071 RON1.522.407 RON1.555.022 RON1.944.527 RON2.311.096 RON2.437.255 RON2.669.268 RON1.759.441 RON2.501.820 RON2.798.649 RON2.320.161 RON2.792.234 RON2.397.384 RON2.903.906 RON5.800.335 RON2.946.767 RON2.634.327 RON
Active imobilizate501.544 RON487.860 RON579.590 RON597.772 RON1.056.239 RON960.364 RON1.124.152 RON566.787 RON916.314 RON820.671 RON1.404.305 RON1.250.146 RON1.362.536 RON2.069.558 RON2.435.138 RON2.302.568 RON2.106.715 RON
Active circulante1.076.527 RON1.034.547 RON975.432 RON1.346.755 RON1.254.857 RON1.476.891 RON1.545.116 RON1.192.654 RON1.585.506 RON1.977.978 RON915.856 RON1.542.088 RON1.034.848 RON834.348 RON3.365.197 RON644.199 RON527.612 RON
Capitaluri proprii668.260 RON582.632 RON937.967 RON1.441.741 RON1.600.110 RON1.804.945 RON2.004.019 RON1.159.008 RON1.450.512 RON1.726.936 RON1.816.100 RON2.474.002 RON2.365.703 RON932.576 RON3.194.997 RON2.080.500 RON2.080.353 RON
Datorii totale911.720 RON942.281 RON618.439 RON508.946 RON717.838 RON637.485 RON669.885 RON604.446 RON1.053.243 RON1.079.909 RON509.352 RON321.691 RON34.320 RON1.978.785 RON2.612.427 RON867.242 RON553.974 RON
Număr mediu salariați162020202019231916151391032312

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă