Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1364328
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MATACHE NICOLETA
Prin: MATACHE NICOLETA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
21.365 RON
Profit net
-1.668 RON
Capitaluri proprii
-167.441 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 2.741 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 64.710 RON | 57.535 RON | 49.548 RON | 46.157 RON | 26.331 RON | 28.927 RON | 16.854 RON | 10.817 RON | 14.160 RON | 21.663 RON | 21.365 RON |
| Profit net | -12.591 RON | -13.135 RON | -15.273 RON | -19.015 RON | -24.044 RON | -23.791 RON | -25.254 RON | -5.730 RON | -7.845 RON | -12.745 RON | -1.668 RON |
| Total active | 63.567 RON | 65.508 RON | 66.546 RON | 49.706 RON | 41.707 RON | 33.109 RON | 27.510 RON | 28.488 RON |
Comparație cu 2832 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2019.
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 25.988 RON |
| 32.963 RON |
| 28.692 RON |
| Active circulante | 63.567 RON | 65.508 RON | 66.546 RON | 49.706 RON | 41.707 RON | 33.109 RON | 27.510 RON | 28.488 RON | 25.988 RON | 32.963 RON | 28.692 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -18.939 RON | -32.074 RON | -47.348 RON | -66.363 RON | -90.407 RON | -114.198 RON | -139.453 RON | -145.183 RON | -153.028 RON | -165.773 RON | -167.441 RON |
|---|
| Datorii totale | 82.506 RON | 97.582 RON | 113.894 RON | 116.069 RON | 132.114 RON | 147.307 RON | 166.963 RON | 173.671 RON | 179.016 RON | 198.736 RON | 196.133 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — |
|---|