Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/13662468
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-03.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MIHOC IOAN LUCIAN
Prin: MIHOC IOAN LUCIAN
Prin: MIHOC IOAN LUCIAN
Prin: MIHOC IOAN LUCIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
602.048 RON
Profit net
284.695 RON
Capitaluri proprii
1.122.090 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 540.762 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 28.500 RON | — | 47.400 RON | 48.808 RON | 518.902 RON | 168.463 RON | 129.515 RON | 559.112 RON | 364.987 RON | 449.065 RON | 602.048 RON |
| Profit net | -136 RON | — | 0 RON | -5.171 RON | -73.292 RON | -5.400 RON | 86.998 RON | 315.933 RON | 577.279 RON | 590.039 RON | 790.561 RON | 650.351 RON |
Comparație cu 434 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2025.
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 558.669 RON |
| 636.023 RON |
| 143.118 RON |
| 386.787 RON |
| 284.695 RON |
| Total active | 132.059 RON | 132.059 RON | 132.059 RON | 126.888 RON | 53.595 RON | 479 RON | 81.023 RON | 345.971 RON | 923.146 RON | 1.509.397 RON | 2.352.760 RON | 3.008.200 RON | 2.812.899 RON | 1.540.261 RON | 1.212.720 RON | 1.190.949 RON | 1.300.886 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 11.219 RON | 35.889 RON | 134.223 RON | 179.833 RON | 175.302 RON | 505.380 RON | 423.267 RON |
|---|
| Active circulante | 132.059 RON | 132.059 RON | 132.059 RON | 126.888 RON | 53.595 RON | 479 RON | 81.023 RON | 345.971 RON | 923.146 RON | 1.509.397 RON | 2.341.541 RON | 2.972.311 RON | 2.678.676 RON | 1.360.428 RON | 1.037.418 RON | 685.569 RON | 877.619 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 13.708 RON | 13.708 RON | 13.708 RON | 8.537 RON | -64.756 RON | -70.157 RON | 16.841 RON | 332.774 RON | 910.052 RON | 1.500.091 RON | 2.266.807 RON | 2.893.313 RON | 2.675.827 RON | 1.431.850 RON | 831.261 RON | 1.037.396 RON | 1.122.090 RON |
|---|
| Datorii totale | 118.351 RON | 118.351 RON | 118.351 RON | 118.351 RON | 118.351 RON | 70.636 RON | 64.182 RON | 13.197 RON | 13.094 RON | 9.306 RON | 85.953 RON | 114.887 RON | 137.072 RON | 108.411 RON | 381.459 RON | 153.553 RON | 178.796 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|