Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 3 iun. 2016 și 18 mai 2021.
Lot 4 Punte tensiometrica
Adeziv tensometric rapid
Catalizator pentru adeziv M-Bond 200
Agent de degresare
Rozetă tensometrică cu 3 grile cu cablu ataşat
Marca tensometrica uniaxiala
Aparate pentru masurarea fortelor la macazuri
Calibrator pentru sisteme de achizitie de date aparatura tensometrica
Placa achizitie date pentru echipament tip Traveller CF
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/13737510
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: POPESCU ANTON
Prin: POPESCU ANTON
Prin: POPESCU ANTON
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
53.977 RON
Profit net
9.856 RON
Capitaluri proprii
10.097 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 57.138 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 391.021 RON | 169.027 RON | 185.505 RON | 87.950 RON | 36.433 RON | 212.768 RON | 183.135 RON | 282.715 RON | 503.562 RON | 92.919 RON | 126.292 RON | 242.885 RON | 95.596 RON | 44.235 RON | 40.972 RON | 20.837 RON | 53.977 RON |
| Profit net | 64.252 RON | 30.998 RON | 10.526 RON | 15.318 RON | 7.120 RON | 23.288 RON | 35.263 RON | 3.277 RON | 184.368 RON | -9.644 RON | 10.221 RON | 208.766 RON |
Comparație cu 1870 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 27.187 RON |
| 35.011 RON |
| 6.893 RON |
| 12.834 RON |
| 9.856 RON |
| Total active | 127.537 RON | 227.024 RON | 142.856 RON | 126.016 RON | 150.692 RON | 275.529 RON | 217.271 RON | 253.577 RON | 375.612 RON | 353.062 RON | 342.243 RON | 537.161 RON | 366.125 RON | 391.280 RON | 344.055 RON | 361.887 RON | 238.223 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | 9.000 RON | 2.749 RON | 2.263 RON | 4.495 RON | 64.511 RON | 47.002 RON | 20.184 RON | 2.837 RON | 2.205 RON | 441 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 127.537 RON | 227.024 RON | 142.856 RON | 126.016 RON | 141.692 RON | 272.780 RON | 215.008 RON | 249.082 RON | 311.101 RON | 306.060 RON | 322.059 RON | 534.324 RON | 363.920 RON | 390.839 RON | 344.055 RON | 361.887 RON | 238.223 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 64.492 RON | 95.586 RON | 106.112 RON | 121.430 RON | 137.676 RON | 138.722 RON | 173.985 RON | 177.262 RON | 361.630 RON | 351.986 RON | 338.207 RON | 519.973 RON | 361.776 RON | 35.251 RON | 8.802 RON | 21.636 RON | 10.097 RON |
|---|
| Datorii totale | 63.045 RON | 131.438 RON | 36.744 RON | 4.586 RON | 13.016 RON | 136.807 RON | 43.286 RON | 87.430 RON | 13.982 RON | 1.076 RON | 4.036 RON | 7.509 RON | 4.349 RON | 356.029 RON | 335.253 RON | 340.251 RON | 228.648 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | — | — | — | — | — | — |
|---|