Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/13756139
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MEDICAL ADVICE EXPERT SRL, PÁLOSI ATTILA-FERENCZ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
268.796 RON
Profit net
-2.410 RON
Capitaluri proprii
281.156 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2019 (regresie liniară pe anii raportați): 466.733 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 3.000 RON | 416.208 RON | 437.188 RON | 289.994 RON | 285.699 RON | 285.742 RON | 383.325 RON | 631.910 RON | 268.796 RON | — | — | — |
| Profit net | -1.197 RON | 472 RON | 396.407 RON | 407.598 RON | 271.902 RON | 268.206 RON | 267.734 RON | 363.025 RON | 604.008 RON | 253.456 RON | -2.438 RON | -4.000 RON | -2.410 RON |
| Total active | 34.893 RON | 35.513 RON | 504.294 RON | 480.027 RON | 321.467 RON |
Comparație cu 926 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2018.
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 324.565 RON |
| 326.969 RON |
| 429.983 RON |
| 677.632 RON |
| 291.910 RON |
| 287.568 RON |
| 287.952 RON |
| 281.885 RON |
| Active circulante | 34.893 RON | 35.513 RON | 504.294 RON | 480.027 RON | 321.467 RON | 324.565 RON | 326.969 RON | 429.983 RON | 677.632 RON | 291.910 RON | 287.568 RON | 287.952 RON | 281.885 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 33.818 RON | 34.290 RON | 430.697 RON | 443.946 RON | 308.450 RON | 304.754 RON | 304.282 RON | 399.573 RON | 640.556 RON | 290.004 RON | 287.566 RON | 283.566 RON | 281.156 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.075 RON | 1.223 RON | 73.597 RON | 36.081 RON | 13.017 RON | 19.811 RON | 22.687 RON | 30.410 RON | 37.076 RON | 1.906 RON | 2 RON | 4.386 RON | 729 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | 0 |
|---|