Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 10 nov. 2020 și 5 mai 2025.
Servicii de Inchiriere CONTAINER VESTIAR cu GRUP SANITAR
SERVICII DE INCHIRIERE CONTAINER VESTIAR SIMPLU
SERVICII DE INCHIRIERE CONTAINER VESTIAR SIMPLU PE PLATFORMA BENEFICIARULUI
SERVICII DE INCHIRIERE CONTAINER VESTIAR SIMPLU PE PLATFORMA BENEFICIARULUI
SERVICII DE INCHIRIERE CONTAINER VESTIAR SIMPLU PE PLATFORMA BENEFICIARULUI
Servicii de Inchiriere CONTAINER VESTIAR cu GRUP SANITAR pe platforma beneficiar
Servicii de Inchiriere CONTAINER UPS-UPU pe terenul SJUP-NORD
SERVICII DE CHIRIE NACELA NAE 16M GENIE_Z45/25J DC PE Z4525M-10197 PERIOADA: 25.08.2023
Servicii de Inchiriere CONTAINER VESTIAR cu GRUP SANITAR pe platforma beneficiar
Servicii de Inchiriere CONTAINER VESTIAR SIMPLU pe platforma SJUP
Servicii de inchiriere container sanitar de 20”
Servicii de Inchiriere CONTAINER VESTIAR SIMPLU
Servicii de Inchiriere CONTAINER VESTIAR SIMPLU
Servicii de Inchiriere CONTAINER VESTIAR SIMPLU
Servicii de Inchiriere CONTAINER VESTIAR cu GRUP SANITAR
Servicii de Inchiriere CONTAINER VESTIAR cu GRUP SANITAR pe platforma beneficiar
Servicii de Inchiriere CONTAINER VESTIAR SIMPLU pe platforma SJUP
Servicii de Inchiriere CONTAINER VESTIAR SIMPLU pe platforma SJUP
Servicii de Inchiriere CONTAINER VESTIAR SIMPLU pe platforma SJUP
Transport si amplasare tur-retur - CONTAINER VESTIAR SIMPLU/CU GRUP SANITAR
Servicii de Inchiriere CONTAINER VESTIAR cu GRUP SANITAR pe platforma beneficiar
Servicii de Inchiriere CONTAINER VESTIAR SIMPLU pe platforma SJUP
Transport si amplasare tur-retur - CONTAINER VESTIAR SIMPLU/CU GRUP SANITAR
Servicii de Inchiriere CONTAINER VESTIAR SIMPLU pe platforma SJUP
Servicii de Inchiriere CONTAINER VESTIAR SIMPLU pe platforma SJUP
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/13846410
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.255.494 RON
Profit net
408.202 RON
Capitaluri proprii
4.053.309 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.264.420 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 120.652 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | 55.318 RON | 467.207 RON | 3.982.847 RON | 2.024.777 RON | 2.315.220 RON | 1.684.137 RON | 1.255.494 RON |
| Profit net | 55.133 RON | -1.138 RON | -100 RON | 0 RON | -278 RON | 0 RON | 0 RON | -324 RON | -54 RON | -610 RON | 17.555 RON | 232.056 RON |
Comparație cu 145 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 77), pentru anul 2025.
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.136.961 RON |
| 916.533 RON |
| 18.446 RON |
| -154.894 RON |
| 408.202 RON |
| Total active | 284.578 RON | 276.396 RON | 276.296 RON | 276.296 RON | 276.018 RON | 276.018 RON | 276.018 RON | 4.476 RON | 4.422 RON | 3.818 RON | 864.607 RON | 2.421.508 RON | 5.671.467 RON | 7.660.108 RON | 10.521.080 RON | 9.132.331 RON | 8.867.752 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 844.783 RON | 2.342.569 RON | 5.546.442 RON | 7.140.051 RON | 10.013.411 RON | 8.799.730 RON | 8.363.184 RON |
|---|
| Active circulante | 284.578 RON | 276.396 RON | 276.296 RON | 276.296 RON | 276.018 RON | 276.018 RON | 276.018 RON | 4.476 RON | 4.422 RON | 3.818 RON | 19.824 RON | 78.939 RON | 125.025 RON | 520.057 RON | 507.669 RON | 332.601 RON | 504.568 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 277.534 RON | 276.396 RON | 276.296 RON | 276.296 RON | 276.018 RON | 276.018 RON | 276.018 RON | 4.476 RON | 4.422 RON | 3.812 RON | 27.366 RON | 259.422 RON | 2.396.383 RON | 3.798.569 RON | 3.820.226 RON | 3.665.332 RON | 4.053.309 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.044 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6 RON | 837.241 RON | 2.162.086 RON | 3.267.896 RON | 3.702.133 RON | 6.298.912 RON | 5.297.458 RON | 4.767.904 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 1 |
|---|