Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Înrolare în e-Factura
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/14110992
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-26.
Cifră de afaceri
92.600 RON
Profit net
4.668 RON
Capitaluri proprii
-293.291 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 118.678 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 482 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 48.443 RON | 108.906 RON | 271.433 RON | 292.265 RON | 307.140 RON | 123.675 RON | 163.351 RON | 215.539 RON | 210.659 RON | 191.035 RON | 144.481 RON | — | 96.900 RON | 119.460 RON | 130.520 RON | 126.000 RON | 92.600 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 848 RON | -7.887 RON | 156 RON | 831 RON | 1.635 RON | -366.318 RON | 2.683 RON | -13.355 RON | -7.325 RON | 5.719 RON | 10.450 RON | 0 RON | 16.377 RON | 3.391 RON | 15.853 RON | 23.674 RON | 4.668 RON |
| Total active | 49.446 RON | 70.316 RON | 149.070 RON | 256.302 RON | 478.874 RON | 90.975 RON | 82.502 RON | 88.417 RON | 113.742 RON | 111.097 RON | 79.442 RON | — | 50.522 RON | 47.838 RON | 53.625 RON | 79.117 RON | 76.109 RON |
| Active imobilizate | 14.920 RON | 27.271 RON | 66.893 RON | 67.839 RON | 40.708 RON | 16.505 RON | 3.619 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 34.526 RON | 43.045 RON | 82.177 RON | 188.463 RON | 438.166 RON | 74.470 RON | 78.883 RON | 88.417 RON | 113.742 RON | 111.097 RON | 79.442 RON | — | 50.522 RON | 47.838 RON | 53.625 RON | 79.117 RON | 76.109 RON |
| Capitaluri proprii | -14.692 RON | -3.079 RON | -2.923 RON | -2.093 RON | -458 RON | -366.776 RON | -364.093 RON | -377.448 RON | -384.774 RON | -379.055 RON | -368.605 RON | 0 RON | -340.877 RON | -337.486 RON | -321.633 RON | -297.959 RON | -293.291 RON |
| Datorii totale | 64.138 RON | 73.395 RON | 151.993 RON | 258.395 RON | 479.332 RON | 457.751 RON | 446.595 RON | 465.865 RON | 498.516 RON | 490.152 RON | 448.047 RON | 0 RON | 391.399 RON | 385.324 RON | 375.258 RON | 377.076 RON | 369.400 RON |
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 6 | 7 | 8 | 6 | 5 | 4 | 4 | 2 | 2 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |