Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 feb. 2016 și 17 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 83 atribuiri.
Găzduire web pachet PRO - 1 an
Înregistrare/reînnoire domeniu.ro - 1 an
PACHET GAZUIRE lunar
Găzduire web Pachet de Bază - 12 luni
PACHET GAZUIRE PC lunar - mai
PACHET GAZUIRE PC lunar - aprilie 2026
PACHET GAZUIRE PC lunar - luna martie
PACHET GAZUIRE PC lunar
PACHET GAZUIRE PC lunar
Găzduire web Pachet de Bază - 6 luni
Înregistrare/reînnoire domeniu.ro - 1 an
Găzduire web pachet WBC - 1 an
Înregistrare/reînnoire domeniu.ro - 1 an
Găzduire web pachet WBC - 1 an
Găzduire web pachet PRO - 1 an
Găzduire web Pachet de Bază - 6 luni
pachet gazduire site-uri web
Găzduire web Pachet de Bază - 6 luni
Înregistrare/prelungire domeniu.ro - 1 an
Găzduire web pachet WBC - 1 an
Înregistrare/prelungire domeniu.ro - 1 an
Înregistrare/prelungire domeniu.ro - 1 an
Găzduire web pachet WBC - 1 an
Găzduire web Pachet PRO - 12 luni
gazduire site-uri web
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14186613
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
147.444 RON
Profit net
330 RON
Capitaluri proprii
31.808 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 49.688 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 427.824 RON | 501.268 RON | 477.405 RON | 477.289 RON | 391.900 RON | 264.386 RON | 244.717 RON | 120.517 RON | 119.076 RON | 179.691 RON | 141.554 RON | 134.431 RON | 148.024 RON | 156.673 RON | 188.811 RON | 192.646 RON | 147.444 RON |
| Profit net | 15.697 RON | 53.052 RON | 143.374 RON | 53.670 RON | 786 RON | 5.014 RON | 53.178 RON | 16.793 RON | 8.298 RON | 26.072 RON | 36.007 RON | 32.108 RON |
Comparație cu 114 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 58), pentru anul 2025.
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 41.824 RON |
| 55.426 RON |
| 662 RON |
| 14.229 RON |
| 330 RON |
| Total active | 123.288 RON | 285.041 RON | 418.429 RON | 359.189 RON | 371.317 RON | 381.721 RON | 380.621 RON | 117.469 RON | 82.630 RON | 91.100 RON | 107.556 RON | 136.975 RON | 176.540 RON | 91.579 RON | 42.388 RON | 63.199 RON | 29.544 RON |
|---|
| Active imobilizate | 44.782 RON | 45.786 RON | 21.235 RON | 12.596 RON | 2.938 RON | 754 RON | 771 RON | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 78.506 RON | 239.255 RON | 397.194 RON | 346.593 RON | 368.379 RON | 380.967 RON | 379.850 RON | 117.469 RON | 82.630 RON | 91.100 RON | 107.556 RON | 136.975 RON | 176.540 RON | 91.579 RON | 42.388 RON | 63.199 RON | 29.544 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 68.648 RON | 121.700 RON | 265.074 RON | 319.626 RON | 246.936 RON | 245.998 RON | 278.501 RON | 17.033 RON | 8.538 RON | 34.610 RON | 70.617 RON | 102.725 RON | 145.005 RON | 55.666 RON | 16.332 RON | 31.478 RON | 31.808 RON |
|---|
| Datorii totale | 92.458 RON | 163.341 RON | 153.355 RON | 106.862 RON | 155.032 RON | 141.112 RON | 102.120 RON | 100.436 RON | 74.879 RON | 56.490 RON | 36.939 RON | 34.250 RON | 31.535 RON | 35.913 RON | 26.056 RON | 31.721 RON | 10.036 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 6 | 6 | 5 | 4 | 4 | 2 | 2 | 1 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|