Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14228069
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CATRUC IULIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
10.065 RON
Profit net
-4.867 RON
Capitaluri proprii
-472.309 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 51.819 RON | 74.530 RON | 92.571 RON | 76.660 RON | 19.699 RON | 10.498 RON | 11.404 RON | 9.549 RON | 16.999 RON | 16.327 RON | 19.898 RON | 22.207 RON | 14.881 RON | 8.816 RON | 7.588 RON | 7.178 RON | 10.065 RON |
| Profit net | -30.549 RON | -50.096 RON | 8.720 RON | -10.454 RON | -19.877 RON | -24.387 RON | -32.931 RON | -8.039 RON | 11.350 RON | 4.071 RON |
Comparație cu 720 firme din județul Mehedinţi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -628 RON |
| 6.121 RON |
| -3.198 RON |
| -3.020 RON |
| -3.136 RON |
| -191.587 RON |
| -4.867 RON |
| Total active | 527.540 RON | 492.316 RON | 518.383 RON | 428.798 RON | 358.344 RON | 346.235 RON | 306.402 RON | 313.855 RON | 326.705 RON | 338.476 RON | 348.356 RON | 352.382 RON | 357.772 RON | 356.647 RON | 361.446 RON | 132.955 RON | 128.192 RON |
|---|
| Active imobilizate | 42.038 RON | 30.038 RON | 18.038 RON | 6.038 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 485.502 RON | 462.278 RON | 500.345 RON | 422.760 RON | 358.344 RON | 346.235 RON | 306.402 RON | 313.855 RON | 326.705 RON | 338.476 RON | 348.356 RON | 352.382 RON | 357.772 RON | 356.647 RON | 361.446 RON | 132.955 RON | 128.192 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -150.350 RON | -200.446 RON | -191.726 RON | -202.180 RON | -222.057 RON | -246.444 RON | -279.375 RON | -287.414 RON | -276.064 RON | -271.993 RON | -272.621 RON | -266.500 RON | -269.699 RON | -272.719 RON | -275.855 RON | -467.442 RON | -472.309 RON |
|---|
| Datorii totale | 677.890 RON | 692.762 RON | 710.109 RON | 630.978 RON | 580.401 RON | 592.679 RON | 585.777 RON | 601.269 RON | 602.769 RON | 610.469 RON | 620.977 RON | 618.882 RON | 627.471 RON | 629.366 RON | 637.301 RON | 600.397 RON | 600.501 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|