Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14270365
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: KOVACS HAJNAL
Prin: KOVACS HAJNAL
Prin: KOVACS HAJNAL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
145.221 RON
Profit net
33.307 RON
Capitaluri proprii
197.935 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 162.416 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 2.301 RON | 95.666 RON | 70.730 RON | 5.558 RON | 18.645 RON | 100.373 RON | 89.162 RON | 124.781 RON | 97.094 RON | 152.623 RON | 116.416 RON | 143.036 RON | 145.221 RON |
| Profit net | — | -1.416 RON | -5.820 RON | -20.189 RON | 8.718 RON | -1.123 RON | 10.618 RON | 23.766 RON | 20.837 RON | 38.713 RON | 31.400 RON | 52.653 RON | 26.039 RON | 29.300 RON | 33.307 RON |
Comparație cu 22 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 72), pentru anul 2025.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 60 RON |
| 344 RON |
| 2.922 RON |
| 3.921 RON |
| 9.477 RON |
| 3.931 RON |
| 16.379 RON |
| 49.733 RON |
| 73.521 RON |
| 119.007 RON |
| 132.483 RON |
| 208.485 RON |
| 211.414 RON |
| 263.548 RON |
| 306.755 RON |
| Active circulante | 60 RON | 344 RON | 2.922 RON | 3.921 RON | 9.477 RON | 3.931 RON | 16.379 RON | 49.733 RON | 73.521 RON | 119.007 RON | 132.483 RON | 208.485 RON | 211.414 RON | 263.548 RON | 306.755 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 60 RON | -1.356 RON | -7.176 RON | -27.376 RON | -18.658 RON | -19.781 RON | -9.164 RON | 14.602 RON | 36.723 RON | 75.236 RON | 106.636 RON | 159.290 RON | 135.328 RON | 164.628 RON | 197.935 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 1.700 RON | 10.098 RON | 31.297 RON | 28.135 RON | 23.712 RON | 25.543 RON | 35.131 RON | 36.798 RON | 43.771 RON | 25.847 RON | 49.195 RON | 76.086 RON | 98.920 RON | 108.820 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|